• Przyjemne i bezpieczne zakupy
 
Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(1).jpeg
stopka-benefity-bia-ea(2).png
  • Kategorie
  • Szukaj
  • kosz wiklinowy dla psa i kota

Wygodny kosz wiklinowy dla psa i kota

Wśród szerokiej oferty legowisk dla zwierząt warto zwrócić uwagę na kosze wiklinowe z poduszką dedykowane dla kotów i małych psów. Naturalny okrągły kosz wykonany z trawy morskiej wyposażony miękką poszuszkę zapewni wygodny i spokojny sen Twojemu pupilowi. Życie z kotem bywa uciążliwe, zwłaszcza, jeśli ma długą sierść i uwielbia wylegiwać się w Twojej pościeli. By pozbyć się ciągłego usuwania sierści z łóżka, warto rozważyć zakup legowiska dla zwierzaka, w którym będzie sypiał.  Kosz wiklinowy dla kota dostępny na naszej stronie jest w pełni wykonany z naturalnego materiału - trawy morskiej. Dzięki takiemu rozwiązaniu środowisko nie cierpi, jest mniej zanieczyszczane, a organizm zwierzaka stale otrzymuje świeżą dawkę powietrza. Kosz wiklinowy dla kota wyposażony jest w miękką poduszkę, przez co Twój pupil może spokojnie odpocząć, zdrzemnąć, pobawić się na miękkiej poduszce. Poszewka posiada zamek błyskawiczny, dzięki czemu w razie zabrudzeń, bez problemu możesz wyciągnąć poduszkę i ją wyprać. Kosz świetnie się sprawdzi nie tylko w domu ale i na zewnątrz dla małych i dużych kotków.

Dlaczego warto wybrać kosz wiklinowy z poduszką dla psa lub kota?

Produkty naturalne zawsze mają przewagę nad sztucznymi i nie inaczej jest w  przypadku kosza wiklinowego dla kota lub psa. Kosz wykonany jest z wikliny przez co jest przewiewny zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza unikając nadmiernego pocenia się zwierzaków. Warto również wspomnieć o poduszce, która wyposażona jest w zamek błyskawiczny dzięki czemu w prosty sposób można odświeżyć ją. By pozbyć się ciągłego usuwania sierści, warto przemyśleć zakup legowiska dla zwierzaka, w którym będzie spędzał czas.  Kosz wiklinowy dla psa dostępny na naszej stronie jest w pełni wykonany z naturalnego materiału - trawy morskiej. Dzięki takiemu rozwiązaniu środowisko nie cierpi, jest mniej zanieczyszczane, a organizm zwierzaka stale otrzymuje świeżą dawkę powietrza. Kosz dla psa wyposażony jest w miękką poduszkę, przez co Twój pupil może spokojnie odpocząć, zdrzemnąć, pobawić się na miękkiej poduszce. Poszewka posiada zamek błyskawiczny, dzięki czemu w razie zabrudzeń, bez problemu możesz wyciągnąć poduszkę i ją wyprać. Kosz świetnie się sprawdzi nie tylko w domu ale i na zewnątrz dla małych psiaków i szczeniąt.

Kosz wiklinowy dla małego psa

Każdy właściciel psa chce zapewnić mu najlepsze posłanko. Dlatego dobrze jest kupić kosz wiklinowy dla psa, który jest przewiewny, dzięki czemu jest zapewniona cyrkulacja powietrze. Legowisko wiklinowe z miękką poduszką to komfort i bezpieczeństwo dla Twojego psa. Kosz wiklinowy dla psa może także służyć jako transporter. Taki kosz wiklinowy zapewni Twojemu psu to, że będzie on miał swoje miejsce przy Twoim boku. Warto też dodać, że kosz jest przyjazny środowisku.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px-3-(1).jpeg   Niestandardowe-wymiary-350x350-px-1-(1).jpeg