• Przyjemne i bezpieczne zakupy
 
Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(1).jpeg
stopka-benefity-bia-ea(2).png

  • Kategorie
  • Szukaj
  • osłona balkonowa pvc

Osłona balkonowa pvc - ciesz się pełną prywatnością

Balkony i tarasy to bardzo ważne miejsce każdego domu. Jest to idealna strefa relaksu na ciepłe dni od początku wiosny aż do późnej jesieni. Warto zadbać aby nasza strefa relaksu była miejscem prywatnym, osłoniętym od widoku sąsiadów i przechodniów. W tym celu najlepiej postawić na osłony balkonowe pvc, które ochronią Twój balkon przed wzrokiem ludzi z zewnątrz. Dzięki temu będzie można odpocząć w spokoju i cieszyć się pełną prywatnością. Osłona balkonowa pvc to więcej niż tylko osłona przed wścibskim wzrokiem, ponieważ latem chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, jesienią przed latającymi liśćmi, zimą chronią przed śniegiem, a wiosną zapobiegają rozprzestrzenianiu się pyłków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na osłony balkonowe pvc. Wybierz wzór, który najbardziej Ci się podoba i będzie pasował to pozostałego wystroju balkonu czy tarasu.

Dlaczego warto wybrać osłonę balkonową pvc?

Osłona balkonowa PVC to must have dla osób mieszkających w blokach, budynkach wielorodzinnych czy domach bliźniakach, ponieważ dzięki tym osłoną można osłonić się od widoku z zewnątrz i stworzyć prywatną strefę relasku., Maty balkonowe pozwalają zapewnić prywatność, dyskrecję i zasłonę przed wścibskimi oczami sąsiadów i przechodniów. Dodatkowo pomagają stworzyć przytulną i intymną atmosferę na balkonie. Osłona balkonowa PCV dedykowana jest do osłonięcia swojego balkonu ze względu na wykonanie z trwałego, odpornego i wodoodpornego materiału, które dzięki temu wytrzyma z nienagannym wyglądem wiele sezonów. Tą masywność i odporność osłona balkonowa zawdzięcza materiałowi PVC. Osłona ponadto jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, można je łatwo czyścić wilgotną ściereczką i łagodnym detergentem. Nadruk wzoru na osłonie jest trwały, nie wyblaknie ani nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem nasłonecznienia czy mrozu. Osłona balkonowa PVC odbija także promienie UV, chroni przed zacinającym z boku deszczem, ogranicza podmuchy wiatru, blokuje znaczną ilość zanieczyszczeń takich jak kurz drogowy czy wiosenne pyłki z drzew.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-3-(1).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-1-(1).jpeg