• Przyjemne i bezpieczne zakupy
 
Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(1).jpeg
stopka-benefity-bia-ea(2).png

  • Kategorie
  • Szukaj
  • talerze płytkie

Porcelanowe talerze płytkie na sztuki

Porcelanowe talerze płytkie to oferta dla wszystkich, którzy chcą tworzyć własne potrawy i podawać je swoim bliskim w elegancki sposób. Talerze płytkie dostępne w naszym sklepie pochodzą z ekskluzywnej kolekcji a’la carte charakteryzującej się inspiracją wzornictwa i kolorystyki kuchni, różnymi rozmiarami i kształtami. Wysokiej jakości porcelana zapewnia trwałość i najwyższy wygląd estetyczny, talerze płytkie dzięki temu są  trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania i pęknięcia. Talerze płytkie z tej serii nadają się do zmywania w zmywarce jak i do używania w mikrofalii do podgrzewania potraw. Talerze płytkieręcznie robione oraz malowanie, co sprawia że każdy produkt ​​jest wyjątkowa i oryginalny. Kupując talerze na sztuki spośród różnych modeli płaskich talerzy możesz dostosować zastawę do gości, charakteru spotkania i serwowanych potraw. Oferta idealna dla każdego, kto czuje w sobie szefa kuchnii i chce serwować swoim bliskim prawdziwe arcydzieła kulinarne w zjawiskowej oprawie. Sprawdź inne elementy zastawy porcelanowej i sprawdź naszą ofertę dla konkretnych modeli. 

Nowoczesne talerze kolorowe na sztuki

Nasze nowoczesne wnętrza i dbałość o każdy detal sprawia, że nie można przejść obojętnie obok wyboru zastawy stołowej. Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną, kolorową serię talerzy płytkich, które możesz zakupić na sztuki tworząc własne zestawy i indywidualne pomysły. To sprawia, że nasza oferta nie ma żadnych ograniczeń. Talerze płytkie, powstały z myślą o potrzebach współczesnego klienta, aby zaakcentować wyrazisty wzór w przytulnym wnętrzu Twojej kuchni, salonu, jadalni. Spośród dziesiątek wzorów zachęcamy do zwrócenia szczególnej uwagi na modele pastelowych talerzy płytkich oraz tych o nietypowych organicznych kształtach. To właśnie je najchętniej wybierają nasi klienci, którzy stawiają na oryginalny i niepowtarzalny design.

Talerze płytkie na sztuki - małe i duże

Dbając o każdy detal swojego mieszkanie warto zadbać o to, by wyposażyć swoją kuchnię i jadalnię w piękne, oryginalne, nowoczesne talerze. Talerze płaskie, można podzielić można przede wszystkim pod względem ich wielkości, a co za tym idzie ich dostosowania do serwowania posiłków. Te najmniejsze talerze płaskie (190-210 mm) sprawdzą się jako talerzyki deserowe – do ciasta, tortu, czy różnego rodzaju deserów. Te średnie (210-230 mm) sprawdzą się idealne jako talerze śniadaniowe na kanapkę. Duże talerze płytkie (280-300 mm), posłużą jako podstawa do nakrycia stołu do  obiadów i kolacji także tych odświętnych. W razie potrzeby mogą służyć również jako półmiski do mięsa, ciasta lub owoców. Kierując się więc wyborem zastawy najlepiej dobrać sobie zestaw z kilku wielkości talerzy płytkich, z których możesz stworzyć jednolitą piękną zastawę.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-3-(1).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-1-(1).jpeg