• Przyjemne i bezpieczne zakupy
 
Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(1).jpeg
stopka-benefity-bia-ea(2).png

  • Kategorie
  • Szukaj
  • żagiel ogrodowy

Wytrzymały żagiel ogrodowy przeciwsłoneczny

Marzy Ci się błogi odpoczynek w cieniu, gdy żar leje się z nieba? Żagiel ogrodowy przeciwsłoneczny pozwoli Ci stworzyć oazę spokojnego relaksu w Twoim ogrodzie, na tarasie czy balkonie o każdej porze dnia. Dodatkowo żagiel przeciwsłoneczny ochroni Cię przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym UV. Nowoczesne elementy wyposażenia do ogrodu, takie jak żagiel ogrodowy, pozwalają na wypoczynek w cieniu i na świeżym powietrzu. Żagiel ogrodowy przeciwsłoneczny to innowacyjna forma zadaszenia, którą można ustawić zależnie od własnych potrzeb w dowolnym miejscu w ogrodzie. Zacieniacz może być stosowany np. nad kompletem wypoczynkowym, znajdującym się na zewnątrz, lub też w innym, dowolnym miejscu, w którym w upalne dni chcielibyśmy skryć się przed działaniem silnych promieni słonecznych i miło spędzić czas z rodziną i najbliższymi. Warto wybrać go także z uwagi na ciekawy design, komponujący się z aranżacją nowoczesnych domów i przestrzeni tarasowych. Każdy żagiel ogrodowy jest wodoodporny z uwagi na powłoka hydrofobową, a dodatkowo posiada także filtr UV.

Żagiel tarasowy

W naszej ofercie posiadamyżagle przeciwsłoneczne w wielu wariantach kolorystycznych, kształtach i rozmiarach. Mniejsze żagle 3-metrowe rekomendujemy do wykorzystania jako żagiel tarasowy. Do ogrodu zalecamy większą wersję 5-metrową, która wytworzy większą przestrzeń cienia, pod którym spokojnie zmieści się stolik ogrodowy z krzesłami. Oferujemy Państwu przeciwsłoneczne żagle tarasowe i żagle ogrodowe w kilku wersjach kolorystycznych. Żagle dostępne są także w dwóch różnych rozmiarach. Mniejszy 3-metrowy żagiel tarasowy idealnie sprawdzi się na balkonie lub na tarasie, a większy 5-metrowy żagiel tarasowy znajdzie szerokie zastosowanie w ogrodzie, jako osłona przed słońcem, wiatrem i deszczem, pod którą bez problemu zmieści się ogrodowy zestaw wypoczynkowy. Proponowane przez nas żagle tarasowe są wodoodporne i chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV. Ponadto zarówno żagiel tarasowy, jak i żagiel ogrodowy można szybko i wygodnie zamontować, przy pomocy dostępnego w naszym sklepie specjalnego zestawu montażowego.

Żagiel balkonowy

Niewątpliwie żagiel balkonowy stanowi skuteczną ochronę przed niebezpiecznymi i szkodliwymi promieniowaniem UV, deszczem i bardzo wysokimi temperaturami. Żagiel balkonowy pozwala komfortowo odpocząć na balkonie w czasie upalnego lata - zatem umożliwi stworzenie spokojnej oazy na balkonie czy w ogrodzie o każdej porze dnia. Co więcej, żagiel balkonowy oferowany jest w różnych rozmiarach oraz kolorach, takich jak szary czy khaki. Dzięki temu każdy klient dopasuje nasz produkt do każdej aranżacji balkonu. Oczywiście zestawy montażowe i żagle balkonowe wykonane są z materiałów o najwyżej jakości, dzięki czemu będą one służyć konsumentowi długie lata.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-3-(1).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-1-(1).jpeg