Wybór idealnego fotela z masażem to decyzja, która powinna uwzględniać nie tylko jego funkcje, ale również wygląd. W dzisiejszych czasach, kiedy styl i design odgrywają kluczową rolę w urządzaniu wnętrz, warto przyjrzeć się bliżej najbardziej stylowym modelom dostępnym na rynku. Wśród nich wyróżniają się cztery modele: iRest QL, Bodyfriend Davinci, iRest Grandease oraz iRest Easyq. Przyjrzyjmy się ich wyglądowi oraz funkcjom, które sprawiają, że są wyjątkowe.

iRest QL (A185)
Fotel masujący iRest QL (A185)

Fotel masujący iRest QL to połączenie nowoczesnego designu z zaawansowanymi funkcjami masażu. Wygląd tego modelu z pewnością przyciągnie wzrok każdego, kto ceni sobie elegancję i nowoczesność. iRest QL charakteryzuje się opływową linią i eleganckim, miękkim wykończeniem z wysokiej jakości materiałów. Wyróżnia się unikalną funkcją odchylania, możliwością obrotu o 360 stopni, a także podnóżkiem z regulowaną wysokością. Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych (beżowy, grafitowy), co pozwala na dopasowanie go do każdego wnętrza.

Pod względem funkcjonalnym, iRest QL oferuje masaż w systemie 2D, ogrzewanie, 5 technik masażu i 5 programów automatycznych. Poduszki powietrzne w okolicy bioder  rozluźniają i uprzyjemniają masaż.

Bodyfriend Davinci
Fotel masujący Bodyfriend Davinci

Bodyfriend Davinci to fotel masujący, który wyróżnia się luksusowym designem inspirowanym światem motoryzacji. Wygląd tego modelu to hołd dla elegancji i wyrafinowania, z dodatkiem nowoczesnych akcentów. Wykonany z najwyższej jakości skóry ekologicznej, z dbałością o każdy detal, Bodyfriend Davinci idealnie wpasuje się w stylowe wnętrza.

Bodyfriend Davinci to luksusowy fotel masujący wyposażony w analizę składu ciała BIA i pomiar 7 parametrów składu ciała użytkownika. Na podstawie wyników sugeruje 3 optymalne programy masażu. Posiada zaawansowany system masażu XD PRO, wykorzystujący 7 technik masażu. Oferuje masaż 56 poduszkami powietrznymi i rolkowy masaż stóp. Wyposażony w funkcje Zero Gravity i Zero Wall, pozwala na maksymalne odciążenie ciała i oszczędność miejsca. System ogrzewania obejmuje łydki, stopy, dłonie oraz obszar od szyi do pośladków (ogrzewanie umieszczone w kulach masujących), a wyjątkowy masaż dłoni z akupresurą zadba o przywrócenie dłoniom witalności. Dodatkowo, fotel posiada głośniki Bluetooth i liczne inne udogodnienia.

iRest Grandease (A550)
Fotel z masażem iRest Grandease (A550)

iRest Grandease to model, który zachwyca nowoczesnym wyglądem. Jego unikalny opływowy design sprawia, że stanowi on nie tylko narzędzie do relaksu, ale również stylowy element dekoracyjny. Grandease jest dostępny w kolorach beżowym i czarno-grafitowym, co pozwala na jego idealne dopasowanie do wnętrza.

Pod względem funkcjonalnym, iRest Grandease oferuje zaawansowany masaż 4D. Fotel posiada funkcję ogrzewania, która zwiększa komfort masażu oraz wspomaga relaksację mięśni. Dzięki systemowi skanowania ciała, masaż jest dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika, co gwarantuje maksymalny komfort i skuteczność. Do dyspozycji użytkownika jest 18 programów automatycznych, rolkowy masaż stóp i inne udogodnienia. Warto wspomnieć o dzielonej prowadnicy iOpen, która potęguje efekty rozciągania całego ciała.

iRest Easyq (A166)
Fotel masujący iRest QL (A185)

iRest Easyq to model, który łączy prostotę z elegancją. Jego minimalistyczny design, z subtelnymi liniami i eleganckim wykończeniem, sprawia, że jest idealnym wyborem dla osób ceniących sobie klasyczny wygląd. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, Easyq dostępny jest w kolorze grafitowo-czarnym i beżowym.

Funkcjonalność iRest Easyq obejmuje 8 programów automatycznych i 5 technik masażu, w tym rozciąganie dolnych partii ciała. Fotel posiada funkcję Zero Gravity oraz możliwość regulacji  siły i szybkości masażu, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych preferencji użytkownika. Dodatkowo, Easyq wyposażony jest w system ogrzewania, który pomaga w relaksacji mięśni i zwiększa komfort użytkowania.

Wybór odpowiedniego fotela masującego to nie tylko kwestia funkcjonalności, ale również wyglądu. Modele takie jak iRest QL (A185), Bodyfriend Davinci, iRest Grandease (A550) oraz iRest Easyq (A166) oferują nie tylko zaawansowane technologie masażu, ale również stylowy design, który wpasuje się w każde wnętrze. Niezależnie od tego, czy preferujesz nowoczesny minimalizm, luksusowy wyrafinowany styl, czy futurystyczny wygląd, wśród tych modeli z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Każdy z nich łączy w sobie estetykę z funkcjonalnością, zapewniając najwyższy poziom komfortu i relaksu. Wszystkie modele dostępne są w ofercie Rest Lords.