Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(3).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • fotele biurowe ergonomiczne

Biurowe fotele ergonomiczne - klasa i komfort

Praca siedząca jest bardzo ciężka dla naszego kręgosłupa. Dlatego też z pomocą przychodzą fotele ergonomiczne biurowe. Długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej źle odbija się na ludzkim organizmie, dlatego tak ważnym elementem pracy siedzącej jest wybranie krzesła, które dodatkowo nie będzie obciążało kręgosłupa i dzięki swoim ergonomicznym cechom ograniczy negatywne skutki długotrwałego siedzenia. Fotele ergonomiczne biurowe w naszej ofercie to zaawansowane rozwiązania pozwalające na taką regulację elementów, by ustawić je w pozycjach najbezpieczniejszych dla kręgosłupa danej osoby. Fotel ergonomiczny biurowy to maksimum wygody i komfortu, dzięki czemu skupienie się na obowiązkach jest dużo łatwiejsze. Naszą ofertę kierujemy do każdego, dla którego komfort i wygoda stanowią najwyższą wartość. Zachęcamy także do zwrócenia uwagi na fotele biurowe ergonomiczne z podnóżkiem, które pozwalają dodatkowo na odpoczynek nóg i dodatkowo zwiększają komfort pracy, odpoczynku czy grania.

Fotele ergonomiczne biurowe - po pierwsze zdrowie

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób pracuje przy biurkach. Długotrwałe siedzenie może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie, dlatego wskazane jest używanie w tego typu pracy fotela ergonomicznego. Fotele ergonomiczne to specjalistyczne narzędzie pracy, które znacznie odciążajy kręgosłup i poprawi jakość naszej pracy. Zazwyczaj większość czasu pracy spędzamy siedząc. Dlatego najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednie fotel biurowy do pracy. Niewątpliwie sposób, w jaki siedzisz, jest  czynnikiem, który  może ułatwić lub utrudnić Twoją pracę oraz wpłynąć na zdrowie i komfort życia. Postaw na fotele ergonomiczne biurowe dla siebie i swoich pracowników, spraw, że praca jaką codziennie wykonujesz będzie sprawiała więcej radości, będzie bardziej efektywna a Ty po pracy będziesz miał siły i chęć do spędzenia aktywnie popołudnia.

Fotele ergonomiczne biurowe — nieodzowne wsparcie dla wielogodzinnej pracy

Każdy, kto pracuje na pełen etat przy biurku, spędza ponad 2000 godzin rocznie siedząc. Przebywanie w jednej pozycji przez kilka godzin jest nienaturalne dla organizmu i  może negatywnie wpłynąć na zdrowie naszego kręgosłupa w dłuższej perspektywie. Z tego powodu wybór odpowiedniego fotela powinien być najwyższym priorytetem. Ergonomiczne fotele biurowe i korzyści płynące z ich wyboru wpływają również na całą firmę, ponieważ komfort pracy zwiększa produktywność! Czym zatem kierować się wybierając fotel biurowy? Po pierwsze sprawdź czy odcinek lędźwiowy jest podparty piankową poduszką, a ruchomy zagłówek podtrzymuje odcinek szyjny. Fotel biurowy ergonomiczny powinien posiadać kółka, które pozwalają na przenoszenie się w dowolną pozycję bez konieczności wstawania. Ważna jest również obecność podłokietników, które pomogą zachować wygodną postawę podczas pracy przy biurku, a podnośnik pneumatyczny pozwala na płynną regulację odpowiedniej wysokości.

Fotel biurowy ergonomiczny - fotel lucera

Wielu z nas spędza dużo czasu siedząc zarówno w pracy jak i w wolnym czasie. Wynika to między innymi z rosnącej popularności pracy zdalnej, ale także ze sposobu spędzania wolnego czasu przed komputerem. Dlatego tak ważny jest wybór wygodnego i dobrze zaprojektowanego fotela, które nie tylko poprawi Twoją postawę w pracy, ale także pozwoli na wyższy komfort relaksu po pracy. Jeśli fotel biurowy ergonomiczny sprawdza się w 8 godzinnej pracy, dlaczego nie zafundować sobie najwyższego poziomu komfortu do domowego zacisza? Fotel biurowy ergonomiczny to świetny produkt, który sprawdzi się idealnie u każdego gracza. Szeroka opcja funkcji, które możesz użyć aby dopasować swoje stanowisko do gry gdziekolwiek grasz. Opcja z podnóżkiem to jeszcze dodatkowe rozwiązanie, które pozwoli Ci także na relaks i odprężenie nóg. Zapewnij odpoczynek i regenerację swoim plecom i szyi, dzięki czemu granie staje się jeszcze przyjemniejsze. Pozbaw się zmęczenia i obolałych pleców podczas grania! Postaw na wygodę! 

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg          raty-zero.jpeg