• Przyjemne i bezpieczne zakupy
 
Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(1).jpeg
stopka-benefity-bia-ea(2).png

  • Kategorie
  • Szukaj
  • kwietnik na ścianę wiszący

Dekoracyjne kwietniki na ścianę

Kwietniki na ścianę to prosty sposób na wykorzystanie pionowej przestrzeni w domu, nawet w niewielkim pomieszczeniu. Idealnie wyeksponują piękno roślin o kaskadowym pokroju. Wnętrze stanie się bardziej przytulne i nabierze wyjątkowego charakteru. W naszym sklepie oferujemy kwietniki w wielu rozmiarach i stylach. Ażurowe, wykonywane na zamówienie półeczki świetnie podkreślą charakter wnętrza w stylu boho. Sprawdzą się jako kwietnik na ścianę dla drobnych roślin lub miejsce na bibeloty. Trochę większe kwiaty można umieścić w makramowych kwietnikach wyplatanych z bawełnianego sznurka.  Do skandynawskich i nowoczesnych wnętrz polecamy kwietniki metalowe w różnych kolorach. Wiszący kwietnik na ścianę można również umieścić w oknie, by zapewnić roślinom dużo światła. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Kwietnik na Twoją ścianę!

Jeśli marzy Ci się piękna dekoracja w Twoim domu bądź ogrodzie, musisz koniecznie wybrać jeden z naszych kwietników! Kwietnik na ścianę może mieć różne oblicza. Od ażurowych przez ozdobne metalowe przepięknie dopracowane, po różnego typu kwietniki wiszące. Nasze - śmiało można powiedzieć - dzieła sztuki cechuje dokładność w wykonaniu. Istna precyzja, jeśli chodzi o detale. Nikt, kto przejdzie obok nich nie pozostanie obojętny! Kwietniki idealnie komponują się z zielonymi dodatkami, takimi jak świeże kwiaty, ale i te sztuczne będą wyglądać na naszych kwietnikach fenomenalnie. Nasze produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Będą służyć długie lata i dzięki pięknym detalom na pewno przez spory czas nie znudzą się właścicielowi. Warto zainwestować w piękną ozdobę, która umili czas i pięknie wypełni wnętrza.

Kwietnik na ścianę wiszący, jaki warto wybrać?

Kwietnik na ścianę może sprawić, że zyskamy praktyczną i wyjątkową ozdobę. Mamy do wyboru bardzo wiele wzorów - od tych prostych po o wiele bardziej ozdobne. Możemy więc kwietnik ścienny wybrać w taki sposób, aby wpasował się w wystój wnętrza.  Jeśli chodzi o kwietnik na ścianę wiszący, który jest obecnie wybierany najchętniej, to przede wszystkim warto zdecydować się na model w stylu boho. Możemy za jego pomocą stworzyć wnętrze bliskie naturze, ciepłe w odbiorze, a także bardzo modne. Kiedy mamy wnętrze urządzone nowocześnie, to warto postawić na kwietnik minimalistyczny, o prostej formie w kolorze czerni. Dla osób uwielbiających wyjątkowe rozwiązania idealnie wpasuje się kwietnik ażurowy, który poza swoją funkcją, jaką jest eksponowanie kwiatów, sam w sobie będzie stanowił wyjątkową ozdobę. Tak duży wybór dostępnych modeli sprawia, że każda osoba może wybrać dla siebie taki kwietnik, który spełni wszystkie oczekiwania.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-3-(1).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-1-(1).jpeg