Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(3).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • kwietnik na ścianę wiszący

Dekoracyjne kwietniki na ścianę

Kwietniki na ścianę to prosty sposób na wykorzystanie pionowej przestrzeni w domu, nawet w niewielkim pomieszczeniu. Idealnie wyeksponują piękno roślin o kaskadowym pokroju. Wnętrze stanie się bardziej przytulne i nabierze wyjątkowego charakteru. W naszym sklepie oferujemy kwietniki w wielu rozmiarach i stylach. Ażurowe, wykonywane na zamówienie półeczki świetnie podkreślą charakter wnętrza w stylu boho. Sprawdzą się jako kwietnik na ścianę dla drobnych roślin lub miejsce na bibeloty. Trochę większe kwiaty można umieścić w makramowych kwietnikach wyplatanych z bawełnianego sznurka.  Do skandynawskich i nowoczesnych wnętrz polecamy kwietniki metalowe w różnych kolorach. Wiszący kwietnik na ścianę można również umieścić w oknie, by zapewnić roślinom dużo światła. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Kwietnik na Twoją ścianę!

Jeśli marzy Ci się piękna dekoracja w Twoim domu bądź ogrodzie, musisz koniecznie wybrać jeden z naszych kwietników! Kwietnik na ścianę może mieć różne oblicza. Od ażurowych przez ozdobne metalowe przepięknie dopracowane, po różnego typu kwietniki wiszące. Nasze - śmiało można powiedzieć - dzieła sztuki cechuje dokładność w wykonaniu. Istna precyzja, jeśli chodzi o detale. Nikt, kto przejdzie obok nich nie pozostanie obojętny! Kwietniki idealnie komponują się z zielonymi dodatkami, takimi jak świeże kwiaty, ale i te sztuczne będą wyglądać na naszych kwietnikach fenomenalnie. Nasze produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Będą służyć długie lata i dzięki pięknym detalom na pewno przez spory czas nie znudzą się właścicielowi. Warto zainwestować w piękną ozdobę, która umili czas i pięknie wypełni wnętrza.

Kwietnik na ścianę wiszący, jaki warto wybrać?

Kwietnik na ścianę może sprawić, że zyskamy praktyczną i wyjątkową ozdobę. Mamy do wyboru bardzo wiele wzorów - od tych prostych po o wiele bardziej ozdobne. Możemy więc kwietnik ścienny wybrać w taki sposób, aby wpasował się w wystój wnętrza.  Jeśli chodzi o kwietnik na ścianę wiszący, który jest obecnie wybierany najchętniej, to przede wszystkim warto zdecydować się na model w stylu boho. Możemy za jego pomocą stworzyć wnętrze bliskie naturze, ciepłe w odbiorze, a także bardzo modne. Kiedy mamy wnętrze urządzone nowocześnie, to warto postawić na kwietnik minimalistyczny, o prostej formie w kolorze czerni. Dla osób uwielbiających wyjątkowe rozwiązania idealnie wpasuje się kwietnik ażurowy, który poza swoją funkcją, jaką jest eksponowanie kwiatów, sam w sobie będzie stanowił wyjątkową ozdobę. Tak duży wybór dostępnych modeli sprawia, że każda osoba może wybrać dla siebie taki kwietnik, który spełni wszystkie oczekiwania.

Nowoczesne kwietniki na ścianę

Współczesne wiszące kwietniki na ścianę pełnią także funkcję stabilnej półeczki, na której poza rośliną w doniczce można postawić inne bibeloty, a nawet pojedyncze książki. Kwietnik na ścianę drewniany pasuje doskonale do mieszkania urządzonego w tradycyjnym, przytulnym stylu, zaś kwietnik na ścianę metalowy idealnie sprawdzi się w industrialnych wnętrzach. Można jednak dowolnie szafować kolorami i wzorami, tworząc eklektyczne połączenia, które zachwycą każdego gościa, który zjawi się z wizytą. Metalowy lub drewniany kwietnik na ścianę stanowi doskonałą ochronę dla kwiatów, gdyż na wysokości znajdują się one poza zasięgiem małych dzieci oraz luźno biegających domowych zwierząt.Kwietniki ścienne sprawdzą się w eleganckim salonie, ale także w korytarzu czy sypialni. Wyróżnić można zarówno kwietniki wewnętrzne do domu, jak i takie, które można zawiesić na zewnątrz, np. na balkonie.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg          raty-zero.jpeg