Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(3).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Nowoczesne osłony balkonowe

Nowoczesne osłony balkonowe  - ciesz się pełną prywatnością

Balkony i tarasy to bardzo ważne miejsce każdego domu. Jest to idealna strefa relaksu na ciepłe dni od początku wiosny aż do późnej jesieni. Warto zadbać aby nasza strefa relaksu była miejscem prywatnym, osłoniętym od widoku sąsiadów i przechodniów. W tym celu najlepiej postawić na osłony balonowe, które ochronią Twój balkon przed wzrokiem ludzi z zewnątrz. Dzięki temu będzie można odpocząć w spokoju i cieszyć się pełną prywatnością. Osłona balkonowa to więcej niż tylko osłona przed wścibskim wzrokiem, ponieważ latem chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, jesienią przed latającymi liśćmi, zimą chronią przed śniegiem, a wiosną zapobiegają rozprzestrzenianiu się pyłków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na nowoczesne osłony balkonowe . Wybierz wzór, który najbardziej Ci się podoba i będzie pasował to pozostałego wystroju balkonu czy tarasu.

Dlaczego warto wybrać osłonę balkonową z technorattanu?

Osłona balkonowa technorattanowa to must have dla osób mieszkających w blokach, budynkach wielorodzinnych czy domach bliźniakach, ponieważ dzięki tym osłoną można osłonić się od widoku z zewnątrz i stworzyć prywatną strefę relasku., Maty balkonowe pozwalają zapewnić prywatność, dyskrecję i zasłonę przed wścibskimi oczami sąsiadów i przechodniów. Dodatkowo pomagają stworzyć przytulną i intymną atmosferę na balkonie. Osłona balkonowa dedykowana jest do osłonięcia swojego balkonu ze względu na wykonanie z trwałego, odpornego i wodoodpornego materiału, które dzięki temu wytrzyma z nienagannym wyglądem wiele sezonów. Tą masywność i odporność osłona balkonowa zawdzięcza materiałowi. Osłona ponadto jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, można je łatwo czyścić wilgotną ściereczką i łagodnym detergentem. Nadruk wzoru na osłonie jest trwały, nie wyblaknie ani nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem nasłonecznienia czy mrozu. Osłona balkonowa odbija także promienie UV, chroni przed zacinającym z boku deszczem, ogranicza podmuchy wiatru, blokuje znaczną ilość zanieczyszczeń takich jak kurz drogowy czy wiosenne pyłki z drzew.

Mata technorattanowa - estetyczne i tanie rozwiązanie na balkon

Mata technorattanowa to rodzaj osłony do ogrodu lub tarasu, która jest wykonana z technorattanu, czyli syntetycznego materiału, który imituje naturalny rattan. Technorattan jest bardzo wytrzymały i odporny na działanie warunków atmosferycznych, dlatego mata technorattanowa jest idealnym rozwiązaniem do zewnętrznych przestrzeni. Mata technorattanowa jest lekka i łatwa w utrzymaniu, a jej elegancki wygląd sprawia, że jest to doskonała osłonka do każdego balkonu alee także ogrodu lub tarasu. Idealnie oddzieli Twoją strefę relaksu od wzroku przechodniów i sprawi, że poczujesz pełen komfort prywatności.

Mata technoratttanowa na metry - wybierz gotowy zestaw idealny dla Twoich potrzeb

Mata technorattanowa dostępna na metry (w gotowych zestawach 3, 5 lub 20 metrów) to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zabudować balkon lub ogrodzenie w swoim ogrodzie. Mata technorattanowa na metry jest dostępna w rolkach, co umożliwia łatwe przycinanie i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Jest to idealna osłona balkonu lub ogrodzenia, która nie tylko zapewnia prywatność, ale także dodaje elegancji i stylu każdej przestrzeni zewnętrznej. Te maty technorattanowe są lekkie i łatwe w montażu, a ich elegancki wygląd sprawia, że są doskonałym dodatkiem do każdego balkonu, ogrodu lub tarasu. Wybierz kolor i długość rolki odpowiadającą Twoim potrzebą.

Osłona balkonowa na wymiar

Osłona balkonowa potrzbena jest Ci na wymiar, dzięki czemu dokładnie pasować będzie do rozmiarów i kształtu balkonu. Dostępne u nas modele są w dużej gamie kolorów, w tym popularnym kolorze antracyt, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych preferencji i potrzeb. Osłony balkonowenowoczesne i estetyczne, co pozwala na harmonijne wkomponowanie ich w otoczenie. Są łatwe w montażu, dzięki specjalnym otworom umożliwiającym przymocowanie ich do balkonu. 

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg          raty-zero.jpeg