• Przyjemne i bezpieczne zakupy
 
Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(1).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Osłonki na nóżkach

Eleganckie osłonki na nóżkach lub stojaku

Nowoczesny lub loftowy styl mieszkania wymaga doboru odpowiednich dodatków. Dzięki nim zyskuje niepowtarzalny klimat i oddaje cały urok wnętrza, a w tej roli idealnie sprawdzą się osłonki na nóżkachCzy kochasz rośliny? Jeśli tak, to z pewnością chcesz im zapewnić odpowiednią oprawę. Dlatego właśnie powinieneś sięgnąć po estetyczne osłonki na nóżkach. Pozwolą one na ciekawe wyeksponowanie każdej rośliny doniczkowej. Umieszczenie jej na pewnej wysokości ułatwi też wystawienie poszczególnych okazów na działanie promieniowania słonecznego.

Osłonka na nóżkach - stylowy dodatek

Osłonka na nóżkach może być stylowym dodatkiem do każdego wnętrza. Dzięki niej cała aranżacja stanie się bardziej nowoczesna. Warto też pamiętać, że rośliny także mogą być ozdobą pomieszczeń. To nie są jednak byle jakie ozdoby, ale takie, które produkują tlen i ożywiają projekt. Nie można się więc dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na zakup osłonek. Osłonki na nóżkach mogą doskonale sprawdzić się w pomieszczeniach, które pełnią funkcje reprezentacyjne. Właśnie w nich ogromne znaczenie mają detale, które podkreślają charakter nie tylko samego wnętrza, ale także jego właściciela. Osłonki sprawdzą się w biurach, holach, poczekalniach i salonach.

Piękne osłonki metalowe na doniczki 

W roli dodatków doskonale sprawdzają się osłonki na doniczki. Sklep nowoczesne dekoracje do domu posiada szeroką ofertę różnego rodzaju osłonek metalowych. Poza tym, że osłonki loftowe same w sobie stanowią doskonałą ozdobę wnętrza, to podkreślają też urodę kwiatów, z którymi się komponują. Nowoczesne osłonki na kwiaty wykonane są z prostych materiałów, dzięki czemu oddają klimat stylu nowoczesnego i loftowego. Doskonałym elementem takich aranżacji są osłonki na doniczki na stojaku, osłonki na doniczki metalowe lub osłonki na doniczki na nóżkach. Sprawdzają się one zarówno we wnętrzu mieszania, jak i na tarasie.

Osłonki ceramiczne na doniczkę elementem eleganckiej i praktycznej aranżacji

Osłonka na doniczkę ceramiczna to wyjątkowy produkt do zdobienia wykonany z wysokiej jakości materiału. Ceramika jest nie tylko popularna, ale również posiada klasę oraz szyk, jakiej nie można przypisać wielu innym materiałom. Osłonka ceramiczna nie tylko doskonale osłoni roślinę wraz z doniczką przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Dodatkowo nada wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru miejscu, gdzie zostanie ona umieszczona.  Osłonka na doniczkę ceramiczna może znajdować się umiejscowiona zarówno bezpośrednio na podeście, jak również na eleganckich nóżkach. Co więcej, wcale nie musi cechować się ona standardowym, okrągłym kształtem, gdyż dostępne są osłonki w nieco bardziej nowoczesnych wzorach. Również pod względem kolorystycznym, co stanowi kolejny cenny walor produktu.

Osłonka na doniczki – „must have” w każdym domu

Osłonka na doniczki to taki element dekoracyjny, który łączy w sobie świetny design z funkcjonalnością. Dzięki niej roślina jest dobrze chroniona przed upadkiem, a oprócz tego prezentuje się niezwykle gustownie. Osłonka na doniczki będzie świetnym dodatkiem zarówno do małych mieszkań, jak i wielkich salonów. Nasza oferta jest bogata w przeróżne modele, które różnią się od siebie stylem, wielkością i dominującą kolorystyką. Dzięki naszej szerokiej ofercie bardzo prostym zadaniem będzie znalezienie osłonki na doniczkę, która najlepiej wpisze się we wnętrze. Dla wielbicieli minimalizmu w ofercie są osłonki w bieli lub czerni. Osoby, które szukają odważniejszych kolorów mogą wybierać spośród wielu intensywnych barw. Hitem są także mozaiki i efekt marmuru. Osłonka na doniczkę to świetny sposób na ożywienie wnętrza.
  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-3-(1).jpeg     raty-zero.jpeg