Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(3).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • kwietnik na balkon

Kwietniki balkonowe - wyjątkowe i wytrzymałe kwietniki zewnętrzne

Balkon to niewątpliwie przedłużenie salonu lub sypialni, dlatego tak ważne jest, aby zadbać także o tę przestrzeń wybierając meble, dodatki oraz kwiaty. W wyeksponowaniu roślin i kwiatów pomogą nam kwietniki na balkon, które nie tylko zabezpieczą doniczki przed wywróceniem, zapewnią im ładną oprawę, ale także pozwolą stworzyć niepowtarzalne kwiatowe kompozycje. Na uwagę zasługuje metalowy kwietnik na balkon, który jest świetną propozycją dla osób, które szukają wytrzymałej i trwałej ozdoby na balkon czy taras będącej odporną na zmienne warunki atmosferyczne. Kwietnik na balkon pozwoli cieszyć się pięknym i zielonym balkonem! Kwietniki balkonowe cieszą się dużym powodzeniem, bo mogą przybierać różne interesujące formy. Metal to wdzięczny materiał, który pozwala na stworzenie ciekawych, awangardowych kompozycji. Jednak jeszcze ciekawiej wygląda metal w połączeniu z drewnem! Takie kwietniki prezentują coraz bardziej popularny styl industrialny. Kwietnik na balkon łączący te dwa uniwersalne materiały pięknie podkreśla zieleń roślin i sprawia, że twój kwietny kącik stwarza doskonałe miejsce do wypoczynku. Kwietnik na taras może być przeznaczony na jedną roślinę lub kaskadowy - na co najmniej trzy ulubione kwiaty! W związku z zainteresowaniem bardziej masywnymi formami, proponujemy też kwietnik na balkon z tworzywa imitującego kamień.

Brak produktów do wyświetlenia

Stojak na balkon

Stojak na kwiaty balkonowe to element aranżacji, który pomaga rozplanować przestrzeń, a nawet zaoszczędzić miejsce. Pełni również funkcję dekoracyjną i pozwala odpowiednio wyeksponować ulubione rośliny. Stojak na balkon na kwiaty może być wykonany z drewna, stali lub plastiku. Zależnie od materiału wykonania przybiera różne formy, np. może tworzyć kompozycję kaskadową lub wertykalną albo prezentować pnącze na kracie. Szeroki wybór kształtów i kolorów gwarantuje, że stojak na kwiaty na balkon podkreśli piękno roślin i sprawi, że balkon będzie uporządkowany i pełen harmonii. Kwietniki przeznaczone są na małe i duże balkony.

Stojak na balkon dla każdego miłośnika kwiatów

Balkon jest miejscem, na którym spędzamy szczególnie wiosną i latem dużą część czasu. Sadzone są na nim kwiaty i warzywa. Rośliny są trzymane w różnych doniczkach. Warto więc postawić takie donice z kwiatami na stojaku, dzięki któremu będą one dobrze wyeksponowane. Stojak na balkon może być wykonany z różnych materiałów. Można również taki stojak na balkon wybrać w każdym kolorze. Dzięki temu, że stojaki są w różnej formie, to idealnie dopasują się do danej aranżacji balkonu. Stojak na balkon może być małej, średniej lub dużej wielkości. Wszystko zależy od tego, jaki metraż ma balkon. Na małym balkonie zdecydowanie będą pasować małe i średnie stojaki, które wyeksponują nasze doniczki z kwiatami. Stojaki na balkon są lekkiej konstrukcji, dzięki czemu jedna osoba może zmieniać bez problemu koncepcję balkonu.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg          raty-zero.jpeg