Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(3).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • lampa ring

Nowoczesna lampa ring LED

Lampy ringi LED są świetną opcją dla wnętrz mieszkalnych jak i  komercyjnych. Dzięki wyjątkowemu kunsztowi i nowoczesnym kształtom sprawdzi się świetnie w luksusowych restauracjach, lobby hotelowych czy w salonach urody. Lampa ring, zwana też lampą pierścieniową jest niebanalną ozdobą każdego pomieszczenia, w którym się  znajduje. Wygląd lampy ringi w kolorze złota można porównywać z wyrafinowaną i elegancką biżuterią wnętrza w jakim zawiśnie. Wyposażając pomieszczenie w oświetlenie ring masz pewność, że będzie ono miało nowoczesny i niepowtarzalny wygląd, a jednocześnie lampa stworzy w nim wyjątkową i przytulną atmosferę. Lampa ring LED coraz częściej oświetla nasze salony. Ten wyjątkowy styl i design przekonał do siebie wiele osób dekorujących swoje mieszkania. Podążając za nowoczesnymi trendami i układami, przygotowaliśmy najpiękniejsze modele okrągłych lamp ring, które mogą być głównym oświetleniem pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą lamp ring w nowoczesnej odsłonie.

Lampa ring - jedna, dwie a nawet trzy obręcze

Początkowo lampy ringi były to proste lampy wiszące, w których był jeden duży okrąg LED. Wraz z wzrastającą popularnością tego typu oświetlenia producenci postawili na rozwój oferty. Pojawiły się nowoczesne dwu i trójpierścieniowa lampa ring LED. Lampy zawieszone na linach, co umożliwia regulację wysokości i ustawienie konfiguracji. Posiadamy także lampy ringi z 2 i 3 okręgami, gdzie każdą lampę można ustawić osobno niczym orbity, po których poruszają się planety. W naszej ofercie znajdują się także lampy ringi z przeciętym okręgiem, które są najnowszą naszą propozycją.

Lampa ring złota, chrom, czarna i miedziana

Lampy ring w różnych rozmiarach i grubościach pierścieni to niezwykle atrakcyjne i ekskluzywne lampy, które goszczą w nowoczesnych salonach, jadalniach i salonach. Są to nowoczesne lampy wiszące idealne do wnętrz designerskich, oferujące szczególnie atrakcyjny wystrój wnętrz. Lampy ringi to nowoczesna forma i ponadczasowy charakter. Nic więc dziwnego, że lampa ta pojawiła się w tylu wersjach kolorystycznych. W naszej ofercie prezentujemy lampy ringi w najmodniejszych kolorach; prestiżowego złota, klasycznej czerni; stalowy chrom czy różowe miedziane złoto. Wybierz kolor, który będzie idealnie współgrał z Twoim wnętrzem.

Lampa ring złota, chrom, czarne i miedziane - do nowoczesnych wnętrz o różnym charakterze 

Każda lampa ring wykonana jest z dbałością o detale, a jednocześnie, w zakresie wzornictwa, wpisuje się w kanon najnowszych elementów wyposażenia, które są też "małymi dziełami sztuki i pełnią rolę nie tylko funkcjonalną. Dzięki temu nowoczesne lampy ringi z powodzeniem odnajdują się we wnętrzach o jednolitym, monochromatycznym charakterze, jak i tam, gdzie stylistyka jest znacznie odważniejsza, co jest wyrazem osobistych upodobań właścicieli i podążania z duchem czasu. Zastosowanie złota, miedzi i czerni powoduje, że lampy przyciągają uwagę, ponieważ nie da się ich nie zauważyć we wnętrzu. Tworzą też spójną całość w zakresie harmonii, stylistyki i geometrycznych form, które są popularne w obecnych aranżacjach wnętrz i które polecają styliści i dekoratorzy.

Lampa ring sufitowa 

Jeżeli szukasz czegoś, co odpowiednio oświetl Twoje wnętrza, warto zwrócić uwagę na możliwości zapewniane przez lampę ring. Lampa ring to rozwiązanie, które sprawdzi się przy wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych. Ponadto ludziom często zależy na tym, aby dom/mieszkanie było wyjątkowe. Lampa ring sufitowa sprawia, że jak najbardziej możemy mówić o wyjątkowości. Lampa ring sufitowa to niebanalna ozdoba i to bez względu na to, gdzie się znajdzie. Pamiętaj także o tym, że zawsze należy wybrać coś, co będzie pasować do wnętrz. Jeżeli masz z tym jakiś problem, możesz liczyć na nasze doradztwo. Przedstawisz nam swoją sytuację, a my wskażemy, która lampa najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapoznaj się z wiadomościami dostępnymi przy poszczególnych produktach.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg          raty-zero.jpeg