Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(3).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Regały loftowe

Nowoczesne regały loftowe na kwiaty i książki

Poszukując mebli do salonu warto zatrzymać się przy ofercie regałów loftowych. Połączenie surowego czarnego metalu z naturalnym drewnem sprawia, że mebel ten jest jednym z chętniej wybieranych do salonu czy biur. Duża ilość półek sprawia, że na regale moża ustawić książki, rośliny czy stojące dekoracje tworząc ciekawą gablotę ozdabiającą nasz salon. Nasze regały loftowe dostepne są w różnych wysokościach i szerokościach dzięki czemu mamy nadzieję, że znajdziesz pasujący do Twojego salonu. Regały loftowe stanowią subtelne, a zarazem niebanalne połączenie nowoczesności z tradycją. Przez to wybierać regały loftowe można pomiędzy standardowymi biblioteczkami, jak również nietuzinkowymi półeczkami ściennymi. Dzięki wielorakim możliwościom wyboru efektownie ozdobią dowolnie wybrane wnętrze. Na szczególną uwagę zasługują regały loftowe doposażone w lustro. Ten prosty zabieg sprawia, że półka zyskuje nowe zastosowanie, które z pewnością doceni każdy użytkownik.

Praktyczne regały loftowe

Dobranie pasujących do wnętrza mebli to zdecydowanie najważniejszy etap urządzania domu. Obecnie dużą popularnością cieszą się proste meble, które są bardzo funkcjonalne. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć półki oraz regały w stylu loftowym. Styl ten charakteryzuje się wykorzystaniem surowych materiałów takich jak metal oraz drewno. Stworzyliśmy niepowtarzalną kolekcję regałów, które pomieszczą wiele przedmiotów. Regały loftowe dostępne są w wielu wariantach stylistycznych oraz z różną ilością półek. Klient może wybrać spośród modeli 4 lub 5 półkowych. Dzięki czemu znajdzie regał spełniający wszelkie oczekiwania. Regał loftowy pomieści wiele przydatnych przedmiotów takich jak książki, figurki oraz inne rzeczy, które chce się wyeksponować. Regał w stylu loft wypełni przestrzeń w każdym pomieszczeniu, zapewniając dodatkowe miejsce na przechowywanie rzeczy, które znaleźć powinny się na widoku. Dzięki prostym rozwiązaniom można pochwalić się gościom np. kolekcją swoich ulubionych książek.

Regały na książki loftowe

Aranżując wnętrze rozważamy różne style i modele mebli. Coraz popularniejszy jest ostatnio styl loftowy. Wybierając meble do salonu, warto pomyśleć o kąciku bibliotecznym. Nasze regały loftowe to klasyczne połączenie czarnego metalu z drewnem. Świetnie sprawdzają się zarówno do ustawienia książek, jak i do ekspozycji kwiatów doniczkowych, czy innych przedmiotów, które kolekcjonujemy.Regał loftowy może się też sprawdzić jako ścianka oddzielająca salon i jadalnię. W naszej ofercie znajdziesz meble o różnych wymiarach, więc można dobrać coś najodpowiedniejszego do Twojego mieszkania. Zależnie od tego, czy potrzebujesz dużo, czy mało miejsca na książki, możesz wybrać regał loftowy z większą lub mniejszą ilością półek. Nasze regały charakteryzują się subtelnością, stabilnością i nutką nowoczesności.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg          raty-zero.jpeg