Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(1).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • dozownik do mydła glamour

Dozownik do mydła czarny, biały, marmur

Nie stanowi wątpliwości, że mydło w płynie jest wygodniejsze niż w kostce. W związku z tym aby móc wygodnie aplikować mydło w płynie, potrzebny jest dozownik do mydła. Jak przy wszystkich naszych produktach dbamy o funkcjonalność i dekoracyjne atuty produktu i nie inaczej jest z dozownikami. Elegancki dozownik do mydła stanowi idealną ozdobę zlewu, ponieważ dostępne dziś modele często przypominają ekskluzywne flakony perfum. Wśród najmodniejszych kolorów należy wymienić czarny, który idealnie komponuje się z białym lub czarnym zlewem czy blatem w odcieniu drewna lub marmuru. Oferowane przez nas dozowniki do mydła czarne to dekoracja sama w sobie. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie dozowniki do mydła w komplecie z mydelniczką i kubkiem na szczoteczki oraz dozowniki z miejscem na gąbkę. Poza popularnymi dozownikami na mydło czarnymi polecamy białe dozowniki do mydła oraz dozowniki do mydła w odcieniu marmuru.

Dozownik na płyn do naczyń i gąbkę

Małe rzeczy, o których często zapominamy, ułatwiają nam mocno codzienne życie. My łączymy praktyczność i estetykę w całość. Oferowane przez nas dozowniki na płyn do naczyń łączą w sobie nienaganny design oraz maksymalną funkcjonalność. Obecnie zmywarka wykonuje większość pracy za nas, jednak każdemu przydarzy się czasem małe szybkie zmywanie. Wtedy nieoceniony będzie dozownik na płyn do naczyń, który nie tylko usprawni pracę, ale również wpłynie na estetykę całej kuchni. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór modeli, tych w najmodniejszych kolorach: czarny, biały, w odcieniach marmuru czy złoty; idealny do wnętrz glamour. Posiadamy także gotowe komplety - dozownik na płyn do naczyń z miejscem na gąbkę oraz większe modele - dozownik na płyn do naczyń z miejscem na gąbkę i szczotkę. Niezależnie jaki model wybierzesz będzie to strzał w dziesiątkę, wszystkie nasze dozowniki łączy perfekcyjny design, praktyczność i jakość wykonania. 

Komplet łazienkowy - obowiązkowy zestaw w każdej łazience

Elegancji każdemu wnętrzu dodaje gdy różne dodatki posiadamy w tej samej tonacji, w tym samym modelu. Charakteryzuje je ten sam kolor, wykończenie, materiał, ten sam wygląd sprawiając wrażenie idealnego ładu i harmonii oraz podkreślając piękno wnętrza. W naszej ofercie posiadamy gotowe komplety łazienkowe, dzięki czemu będziesz miał identyczny dozownik na mydło, kubek do szczoteczek oraz mydelniczkę. Zachęcamy do poszerzenia gotowych zestawów o szczotkę toaletową i stojak na papier. Taki komplet łazienkowy to też niezwykle praktyczne rozwiązanie. Dozownik na mydło w płynie ustawisz na umywalce; kubek na szczoteczki na półeczce a mydelniczkę na rancie wanny. Wchodząc do łazienki zobaczysz jak pięknie rozłożone elementy wyglądają. Szczególnie polecamy nasz komplet łazienkowy w odcieniu marmuru ze złotymi akcentami oraz czarne komplety ze złotym wykończeniem. Z takimi dodatkami twoja łazienka glamour będzie lśnić pięknem i cieszyć za każdym wejściem.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-3-(1).jpeg     raty-zero.jpeg