Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(3).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • kwietnik kaskadowy

Kwietnik kaskadowy progarden

Kwietnik kaskadowy idealna donica na balkon, taras czy do ogrodu. Dzięki kilku komorom ułożonym na różnych wysokościach można tworzyć ciekawe kompozycje kwiatowe ozdabiające nasz przydomowy ogródek. W naszej ofercie znajdziesz kwietniki kaskadowe wykonane z trwałego tworzywa sztucznego w najmodniejszych kolorach: anrtacyt, czerń i szarym. Kwietnik kaskadowy to wspaniały pomysł na prezent dla każdego amatora ogródka działkowego. Z pewnością zachwyci on swoim futurystycznym kształtem oraz tysiącem możliwości zastosowania kompozycji. Tutaj wyobraźnia nie zna granic. Będzie to prezent idealny i z pewnością podbije serce obdarowanej osoby. Można taki kwietnik kaskadowy wzbogacić dodatkowo sadząc w nim ulubione kwiaty osoby, której go podarujemy. Mamy wtedy dwa w jednym: prezent w postaci kwietnika kaskadowego i kwiaty, które nie zwiędną po kilku dniach.

Do jakich roślin kwietniki kaskadowe?

Kwietnik kaskadowy nadaje się do wszystkich roślin, jednak niezwykle ciekawie prezentują się na nim te, które lekko zwisają. Tworzy to bardzo ciekawy efekt i doskonale uzupełnia każdy wystrój wnętrza. Kwietnik kaskadowy w prostej, nowoczesnej formie doskonale sprawdzi się w przypadku wielu roślin, między innymi dekoracyjnej trawy oraz rozmaitych sukulentów. Kwietnik kaskada to świetny wybór zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, na przykład na balkon bądź taras. Będzie on również doskonałym wyborem dla popularnej monstery, której kwiaty są okazałe i rozłożyste. Kwietniki kaskadowe dostępne są w wielu rozmiarach i formach, dzięki czemu dla każdej rośliny można dopasować najbardziej odpowiednią osłonę.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą kwietników.

Brak produktów do wyświetlenia

Kwietnik kaskadowy - ciekawy element dekoracyjny do ogrodu i na balkon

Kwiaty do każdego wnętrza wnoszą powiew świeżości i nadają mu bardziej przytulnego charakteru. Dobrze wybrane kwietniki pomagają odpowiednio je ustawić w dowolnym miejscu. Niezwykle dobrze sprawdza się w tej roli kwietnik kaskada, pozwalający na uzyskanie ciekawego efektu wizualnego. Kwietnik kaskadowy niewątpliwie powinien znaleźć się w każdym ogrodzie, na tarasie oraz balkonie, który zaaranżowany jest w nowoczesny sposób. Oferowane w naszym sklepie modele doskonale dopasują się do każdej aranżacji przestrzeni, gdyż producenci stworzyli kwietnik kaskadowy w kolorze antracytu, który idealnie dopełni elegancki, stylowy balkon, taras oraz ogród. Kwietnik kaskada jest na tyle uniwersalny, że bez problemu można w nim umieścić większość kwiatów i roślin. Warto od razu zakupić przynajmniej kilka modeli, gdyż w zestawie prezentują się one naprawdę efektownie.

Jaki kwietnik kaskadowy wybrać?

Bardzo szeroki wybór tego typu produktów umożliwia ich dopasowanie do każdego wnętrza i każdego wystroju. Nowoczesny kwietnik kaskada często wybierany jest do wnętrz w stylu loftowym, jednak bez problemu można go dopasować do innych stylów wystroju wnętrz. W zależności od materiałów, z jakich jest wykonany kwietnik może być stosowany tak samo wewnątrz pomieszczeń jak też na zewnątrz, na przykład na tarasach.

Kwietnik kaskadowy jako pomysł na prezent

Kwietnik kaskadowy to wspaniały pomysł na prezent dla każdego amatora ogródka działkowego. Z pewnością zachwyci on swoim futurystycznym kształtem oraz tysiącem możliwości zastosowania kompozycji. Tutaj wyobraźnia nie zna granic. Będzie to prezent idealny i z pewnością podbije serce obdarowanej osoby. Można taki kwietnik wzbogacić dodatkowo sadząc w nim ulubione kwiaty osoby, której go podarujemy. Mamy wtedy dwa w jednym: prezent w postaci kwietnika kaskadowego i kwiaty, które nie zwiędną po kilku dniach.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg          raty-zero.jpeg