Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(1).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Kwietnik loft

Kwietnik loft - idealna ozdoba salonu i nie tylko

Poszukujesz stojaka dla swoich zielonych okazów czy praktycznej dekoracji do wnętrz? Kwietniki loftowe idealnie wkomponują się w każde wnętrze wypełniając je niepowtarzalną elegancją. Prostota i wyraziste kolory kwietników sprawiają, że idealnie zgrają się z praktycznie każdymi dodatkami jakie już posiadasz, bo jak powiadają czarne pasuje do wszystkiego! Kwietniki loftowe sprawdzą się także na zewnątrz, ponieważ są pokryte powłoką antykorozyjną. Kwietnik loft może diametralnie odmienić nasze wnętrze. Nieco surowe, jednocześnie bardzo eleganckie kwietniki, które w szczególności pasują do nowoczesnych wnętrz loft. Kwietnik loft pozwoli maksymalnie wyeksponować roślinę. Jego minimalistyczny charakter sprawia, że idealnie komponuje się z drewnem - czarnym lub dębowym, zależnie od koloru podstawy kwietnika. W ofercie mamy kwietnik loft z donicą oraz z delikatną podstawą, która pozwoli na zastosowanie własnej, stylowej osłonki. Kwietniki loft nie zajmują dużo miejsca, mogą więc z powodzeniem zająć odpowiednie miejsce w salonie czy sypialni.

Dlaczego warto postawić na kwietniki loft i stojaki do kwiatów?

Wizytówką stylu loft jest metal oraz kolor czarny. Właśnie ten czarny kolor w połczeniu z surowością prostych konstrucji metalowych nadaje niesamowitego piękna zielonym, żywym okazom. Loftowy kwietnik świetnie komponuje się z roślinami zwisającymi, im roślina dłuża tym wyższy kwietnik loft należy zastosować aby roślina nie dotykała podłogi. W naszej ofercie znajdziesz ponad metrowy kwietnik w stylu loft, który świetnie znajdzie zastosowanie przy długich zwisających kwiatach. Przy roślinach rosnących do góry rekomednujemy niższe 40 -70 cm kwietniki aby roślina wyglądała naturalnie. Im wyższa roślina tym niższy kwietnik loft można zastosować aby uzyskać optymalny efekt wyróżnienia rośliny. Modną aranżacją jest też zakup 3-5 kwietników różnej wysokości by w ten sposób osiągnąć efekt schodków dla roślin o podobnej wysokości.

Kwietnik loft

Styl nowoczesny jest obecnie bardzo modny i coraz więcej osób, które decydują się na aranżację swojego wnętrza wybiera kwietnik typu loft. Oczywiście meble oraz małe dodatki są bardzo ważne, jednak często zapominamy o odpowiednim udekorowaniu naszych kwiatów. Rośliny we wnętrzach mają dużą moc, warto więc także je odpowiednio zaaranżować, decydując się na kwietniki loftKwietnik loft to doskonałe uzupełnienie każdego nowoczesnego wnętrza. Sprawi, że każda, nawet najmniejsza, roślina będzie prezentować się okazale i wyglądać wyjątkowo. Kwietnik loft to najlepsza propozycja dla miłośników zieleni w mieszkaniu, którzy z pewnością docenią jego surową elegancję oraz prostotę formy.

Kwietnik loft - must have w Twoim mieszkaniu

Jeśli chcesz, by Twoje mieszkanie wyglądało elegancko i równocześnie nie chcesz rezygnować z roślin, to koniecznie musisz wyposażyć się w kwietnik loft. To właśnie on będzie służył za uniwersalną podstawę dla Twoich roślin doniczkowych. Czarny stelaż będzie dobrze wyglądał w każdym wnętrzu, więc nie musisz się martwić, że kwietnik loft nie będzie pasował do Twojego mieszkania. Musisz podjąć tylko jedną decyzję... ile roślin ma pomieścić Twój kwietnik loft? Jedną? A może trzy lub więcej? A może potrzebujesz więcej kwietników.


  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-3-(1).jpeg     raty-zero.jpeg