Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(3).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • palenisko ogrodowe

Paleniska ogrodowe - nowoczesna alternatywa grilla

Paleniska ogrodowe żeliwne to doskonała alternatywa dla tradycyjnych grilli. Produkowane są ręcznie, z najwyższej jakości stali o odpowiedniej grubości. W ofercie dostępne są paleniska ogrodowe o różnej wielkości od 60 cm do 100 cm. Minimalistyczny styl sprawia, że produkt komponuje się z wieloma stylami. Dzięki niewielkiej wadze i wymiarom palenisko ogrodowe można z łatwością przetransportować bądź przestawić. Rączki są bardzo poręczne i nie nagrzewają się. Misa paleniska umiejscowiona jest na masywnych nóżkach, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Naturalny płomień z pewnością umili wiele letnich wieczorów spędzanych na tarasie, balkonie bądź w ogrodzie. Korzystając z naszego paleniska ogrodowego wyprawisz idealnego grilla czy ognisko bez obaw o trawnik, który nie ucierpi na wypaleniu. Cały żar zostanie w palenisku i następnego dnia jednym ruchem pozbędziesz się popiołu. Zakupiony produkt jest odpowiednio zabezpieczany na czas transportu i dostępny od ręki dzięki czemu możesz cieszyć się miłym grillowaniem od razu! 

Palenisko ogrodowe żeliwne - bezpieczne grillowanie gdziekolwiek zechcesz

Wspólne grillowanie to jedna z najchętniej wybieranych form spędzania wolnego czasu w sezonie wiosennym i letnim. Nowoczesne paleniska ogrodowe z powodzeniem zastąpią tradycyjny grill. Ich [rosta forma i minimalistyczne akcenty sprawiają, że nasze palenisko ogrodowe doskonale pasuje gdziekolwiek zdecydujesz się na zrobienie grilla. To idealny wybór na balkon, taras czy ogród. Odpowiednio wyprofilowane rączki umożliwiają bezpieczny transport w dowolne miejsce. Palenisko ogrodowe z rusztem wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują wytrzymałość i komfort użytkowania. Stabilność zapewniają masywne nóżki, zamontowanie w taki sposób aby zminimalizować ryzyko wywrócenia. 

Palenisko ogrodowe z rusztem - nowoczesna i praktyczna organizacja ogniska i grilla

Palenisko ogrodowe z rusztem to europejska produkcja, dzięki czemu masz pewność, że produkt spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Nowoczesne palenisko ogrodowe stanowi stabilną, praktyczną i atrakcyjną wizualnie konstrukcję, dzięki czemu doskonale się sprawdzi jako element wyposażenia każdego ogrodu lub działki. Palenisko do ogrodu będzie bardzo przydatne, szczególnie w przypadku dzieci - pozwala ujarzmić ogień i pozwala na wydzielenie miejsca do grillowania, dzięki czemu nie ma obawy o przypadkowe poparzenie. Palenisko do ogrodu zwiększa bezpieczeństwo, co jest jego olbrzymią zaletą. Chroni w przypadku powiewów wiatru i pozwala ujarzmić ogień. To doskonały element wyposażenia przydomowego ogródka - skutecznie wydziela miejsce do robienia ogniska i umożliwia zaprojektowanie miłego kącika do spotkań z rodziną i znajomymi.

Nowoczesne palenisko ogrodowe nie tylko do ogrodu

Nasze nowoczesne palelisko ogrodowe to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się ciepłem ognia w swoim ogrodzie lub na tarasie. Palenisko jest wykonane z metalu, co zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Do wyboru są różne rozmiary, w tym paleniska o średnicy 120 cm, 100 cm, 80 cm, 70 cm oraz 60 cm. Dzięki temu każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie model. Paleniska ogrodowe z naszej oferty cechują się również nowoczesnym designem, który wpisze się w każde otoczenie. Paleniska można swobodnie umieścić na trawie lub na specjalnie przygotowanym podłożu. Palenisko na pewno zachwyci swoim wyglądem i zapewni niezapomniane wieczory przy ognisku.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg          raty-zero.jpeg