Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(3).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Trawa pampasowa suszona

Trawa pampasowa suszona i dekoracje z suszonych kwiatów

Trawa pampasowa suszona doskonale nadaje się do przygotowywania różnego typu dekoracji ściennych. Jest trwała i estetyczna. Do tego ma ciekawe kolory, które ocieplają wnętrze i nadają mu bardziej przyjaznego charakteru. Trawa pampasowa suszona szczególnie dobrze sprawdzi się jako element obrazu we wnętrzach w stylu nowoczesnym oraz boho. Trawa pampasowa suszona to niecodzienny pomysł na nowoczesne dekoracje dla domu i najnowszy trend w dekoracjach wnętrzarskich, który przywędrował aż z Holandii. W naszym sklepie internetowym znajdują się różnego rodzaju wiązanki i bukiety z suszonych kwiatów, a w tym np. bukiet z suszonych traw w szczególności z trawy pampasowej niekwestionowanego hitu tego lata. Tego rodzaju dekoracje nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter i staną się wyjątkową ozdobą. Suszone ozdoby szczególnie sprawdzą się w otoczeniu skandynawskim, rustykalnym czy boho. Dostępne są różne rodzaje dekoracji z suszu w różnych wysokościach zaczynających się od 30 centymetrów wzwyż. Oferowane bukiety i trawa pampasowa suszona są długowieczne, dzięki czemu będą zdobiły wnętrza przez bardzo długi czas.

Susz kwiatowy do wazonów - trawa pampasowa

Jedym z powrotów 2020 roku można nazwać modę na dekorację do wnętrz z szuszu kwiatowego. Bukiety można tworzyć poprzez łączenie różnych wiżek kwiatów. Świetnie komponują się w szklanych przezroczystych wazonach. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealny bukiet dla swojego wnętrza. Dekoracyjna trawa pampasowa suszona to ozdoba o szerokim zastosowaniu. Zarówno może być wykorzystana do stworzenia bukietów i innych kompozycji przestrzennych, jak i trójwymiarowym elementem klasycznego obrazu. Na wielofunkcyjny charakter trawy pampasowej suszonej składa się jej różnorodność kolorystyczna dostępnych na rynku traw. Trawa pampasowa suszona dostępna jest w długościach od 30 do 120 centymetrów. Ponadto w asortymencie można znaleźć różne wersje kolorystyczne — beżowe, różowe, a nawet niebieskie, dzięki czemu trawa będzie pasować do każdego wnętrza!

Suszona trawa pampasowa - piękna dekoracja do wnętrz

Dbając o detale każdego z wnętrz warto zainspirować się propozycją wazonów z suszoną trawą pampasową. Wielość kolorów suszu z traw pozwala na tworzenie wielu kompozycji oraz dopasować do stylu każdego z mieszkań. Suszona trawa pampasowa to trwała dekoracja, która posłuży na długi czas ciesząc oko i budząc podziw wśród domowników i gości. Suszona trawa pampasowa, piękna dekoracja do wnętrz i najwyższej jakości materiał do kompozycji kwiatowych, dzięki któremu każde wnętrze zyska nowy wygląd. Trawa pampasowa suszona to materiał o wysokiej trwałości oraz elastyczności, dzięki czemu można z niej tworzyć wysokiej jakości kompozycje. Suszony pampas nada się doskonale do tworzenia bukietów z suszonych traw oraz ciekawych kompozycji ściennych. Dzięki suszonej trawie pampasowej wnętrze nie tylko będzie gustownie wyglądać, ale również zyska cieplejszy wystrój.

Dekoracje z suszonych kwiatów i traw

Bukiet z suszonych kwiatów to niecodzienny pomysł na nowoczesne dekoracje dla domu i nowoczesny trend w dekoracjach wnętrzarskich, który przywędrował aż z Holandii. W naszym sklepie internetowym znajdują się różnego rodzaju wiązanki i bukiety z suszonych kwiatów, a w tym np. bukiet z suszonych traw czy też trawa pampasowa. Tego rodzaju dekoracje nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter i staną się ozdobą. Tego rodzaju ozdoby szczególnie sprawdzą się w otoczeniu skandynawskim, rustykalnym czy boho. Dostępne są różne rodzaje dekoracji z suszu w różnych wysokościach zaczynających się od 30 centymetrów wzwyż. Oferowane trawy są długowieczne, dzięki czemu będą zdobiły wnętrza przez bardzo długi czas.
  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg          raty-zero.jpeg