Niestandardowe-wymiary-1920x270-px-1-1-.jpeg
 
  • Kategorie
  • Szukaj
  • plafon glamour - kryształowy, złoty, srebrny

Plafon glamour - idealna lampa do salonu

Plafony to płaskie lampy, które są montowane do sufitu, dzięki czemu idealnie oświetlają pomieszczenie. Plafon kryształowy czy złoty pozwala oświetlić równomiernym światłem salon, sypialnie garderobą czy przedpokój. Plafon glamour jest przede wszystkim wygodnym i uniwersalnym rozwiązaniem, które pozwala bezpiecznie łączyć różne elementy oświetleniowe w jednym wnętrzu. Plafony w stylu glamour to także świetny pomysł do wnętrz komercyjnych, można je zastosować w korytarzach czy biurach aby uzyskać dobrze oświetlone i stylowo wyglądające pomieszczenie. Warto pamiętać, że plafon to idealne oświetlenie do niskich i małych wnętrz; ze względu na swoją budowę plafon glamour optycznie je powiększy. Ponadto plafon pasuje do niemal każdego stylu architektonicznego: wnętrz klasycznych, skandynawskich, nowoczesnych oraz wnętrz stylu loft  i glamour.

Plafon kryształowy złoty - ekskluzywna lampa dla wymagających

Plafony kryształowe w złotym kolorze prezentowane w naszym sklepie to najwyższa jakość i ponadczasowy kunszt, który zachwyci każdego!  Idealnie wpasują się w klimat nowoczesnych wnętrz i pomieszczeń o podwyższonym standardzie. Taki kryształowy złoty plafon zamontowany pod sufitem będzie bardzo efektownym źródłem światła. Najwyższej jakości elementy szklane pięknie odbijają światło, dzięki czemu oprawa przyciąga wzrok i stanowi przepiękną ozdobę. Plafon kryształowy dedykowany jest dla wnętrz glamour, ale spokojnie możesz zastosować go także w innych typach wnętrz, w których łączysz style lub stawiasz na niebanalne dekoracje i rozwiązania. Plafony glamour ze względu na swoje walory estetyczne jak i możliwość zastosowania kilku czy kilkunastu punktów światła idealnie sprawdzą się we wnętrzach komercyjnych; pięknych salonach urody i fryzjerskich, stylowych restauracjach lub prestiżowych biurach i hotelach.

Plafon sufitowy do łazienki i nie tylko

Mówiąc plafon sufitowy myślimy oświetlenie do łazienki czy przedpokoju. Rzeczywiście plafony sufitowe powstały jako dedykowane oświetlenie do łazienki jednakże rozwój technologii nad tym oświetleniem i mnogość wzorów sprawiły, że  obecnie plafony sufitowe znajdują zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach, a bogactwo kształtów i wzorów sprawia, że ​​zastępują tradycyjne żyrandole. Ze względu na małe rozmiary i bezpośrednie przyleganie do sufitu jest idealnym rozwiązaniem do niskich i małych powierzchni pomieszczeń. Praktycznie nie zajmuje miejsca, dzięki czemu nie pomniejsza optycznie wnętrza. Plafon do łazienki to idealne rozwiązanie także z innego powodu. Plafon to oświetlenie punktowe w związku z tym idealnie możesz oświetlić najważniejsze punkty pomieszczenia lub stosując kilka plafonów równomiernie rozłożyć światło w danym pomieszczeniu.