Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(3).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • świeczniki

Świeczniki - suptelne piękno w Twoim domu

Świeczniki wprowadzają do wnętrza niezwykłą atmosferę. Dzięki nim można zrelaksować się i wyciszyć. Nic więc dziwnego, iż zarówno świeczniki szklane, jak i świeczniki glamour, stały się bardzo popularnym elementem aranżacji wnętrz. Dobrze dobrane świeczniki potrafią podkreślić charakter pomieszczenia oraz dodać mu odpowiedniego stylu i smaku. Nasza oferta jest bogata w przeróżne modele świeczników, które z powodzeniem wpiszą się w każde wnętrze. Świeczniki utrzymane w klasycznym stylu często zastępują inne elementy dekoracyjne i stają się ważnym punktem aranżacyjnym w pomieszczeniu. Oprócz świeczników klasycznych oferujemy bardziej nowoczesne - wykonane ze szkła, metali lub drewna. Świeczniki glamour nadadzą wnętrzu elegancji i luksusu, natomiast świeczniki szklane będą świetnym dopełnieniem nowoczesnego wnętrza. Jeśli pragniesz cieszyć się pomieszczeniem nietuzinkowym o indywidualnym charakterze idealnym rozwiązaniem mogą okazać się nasze świeczniki.

Świeczniki szklane

Stylowo i gustownie urządzone wnętrza wiele mówią o mieszkańcach domów, czy mieszkań. Nieoczywisty dodatek potrafi ożywić każde pomieszczenie i nadać mu niezwykłego charakteru. Tanią, lecz efektowną ozdobą są różnego rodzaju świeczniki, które sprawdzą się niezależnie od wybranej konwencji aranżacyjnej. Świeczniki szklane odznaczające się prostotą, są jednocześnie eleganckie i potrafią sprawić, że najbliższa przestrzeń zamieni się w prawdziwy pałac. Świece towarzyszą ludziom podczas uroczystości, romantycznych wieczorów we dwoje, celebrowania świąt i budowania podniosłej atmosfery we własnych czterech ścianach. Właśnie dlatego świeczniki glamour oraz inne rodzaje pojemników na świeczki przydadzą się wszędzie. Świeczniki szklane na parapecie okna, na stole, przy kominku lub bezpośrednio kładzione na podłodze to wyraz świetnego gustu i wysublimowanego zmysłu aranżacyjnego.

Świeczniki glamour

Świeczniki to jedne z najbardziej klasycznych ozdób w domu. Niektóre z nich są małe i zgrabne, więc nadają się do położenia na parapecie okiennym, półeczce, czy kominkowym gzymsie. Inne mają spore gabaryty, więc stanowią wyraziste i okazałe elementy dekoracyjne. Świeczniki glamour to często nieszablonowe kompozycje, które cieszą oko. Popularne są świeczniki w formie lampionów. Świecznik złoty prezentuje się bardzo luksusowo i pasuje do eleganckich wnętrz, np. do salonów i reprezentatywnych pomieszczeń. Popularne są świeczniki w odcieniach czerni i bieli. Często w konstrukcji świeczników pojawiają się elementy szklane czy ażurowe. Świecznik glamour zawsze idealnie się sprawdzi jako prezent dla bliskiej osoby lub dodatek do większego prezentu.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg          raty-zero.jpeg