Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(3).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Nowoczesne kwietniki stojące, kwietniki na kilka kwiatów, kwietniki pojedyńcze

Kwietniki nowoczesne - idealna ozdoba do wnętrz, ogrodu, balkonu 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kwietników metalowych, które dzięki zabezpieczeniom antykorozyjnym mogą być używane także na zewnątrz. Nasze kwietniki nowoczesne to z jednej strony wysoka jakość i dbałość o detale z drugiej designerski wygląd, modne wzornictwo pasujące do wnętrz w stylu glamour, loft czy nowoczesnym jak i na każdy balkon, taras czy do ogrodu by podkreślić piękno roślin uzupełniających zakupiony kwietnikW naszym sklepie posiadamy szeroki wybór kwietników, zarówno na jedną, czy dwie rośliny, jak i na kilka kwiatów. Decydując się na modny i stylowy kwietnik na kilka kwiatów, można wybierać pomiędzy klasycznymi kwietnikami metalowymi na nóżkach oraz oryginalnymi kwietnikami ze stelażem w formie siatki. Ponadto proponowany przez nas kwietnik stojący na kilka kwiatów, można wygodnie i bezpiecznie ustawić na podłodze w dowolnym pomieszczeniu, ponieważ odznacza się wyjątkową stabilnością. Co więcej, kwietnik na 3 kwiaty jest niezwykle praktyczny oraz pięknie podkreśla walory estetyczne umieszczonych w nim kwiatów.

Kwietniki poziomowe - idealne kwietniki na 2,3 czy 4 kwiaty

Kwietniki poziomowe zwane też kaskadowymi urozmaicą Twoje wnętrze i pozwolą  cieszyć się bujną roślinnością przez cały rok. Specjalnie zaprojektowane konstrukcje mają na celu nie tylko wyeksponowanie wybranych okazów roślin, ale także pomieszczenie jak największej ilości na niewielkiej przestrzeni. Posiadamy szeroki wybór kwietników piętrowych na 2,3 czy 4 kwiaty, dzięki czemu możesz dopasować wybrany model do stylu swojego wnętrza. Konstrukcje w pełni wykonane z metalu z powodzeniem można wykorzystywać na zewnątrz. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej kolekcji kwietników kaskada dedykowanych do ogrodu, na balkon czy taras.

Bogactwo wzorów i kolorów - kwietnik złoty, biały, czarny

Szeroka gama kolorów sprawia, że ​​każdy z pewnością znajdzie u nas taki, który szczególnie przypadnie mu do gustu. Poszczególne warianty kolorystyczne różnią się głównie wzornictwem i wielkością. Możesz wybierać spośród kwietników białych, złotych, czarnych, w wysokości od 40-50 cm do wysokich kwietników 8090 czy 100 cm. Dzięki temu możesz maksymalnie dopasować odpowiedni kwietnik pod wystrój swojego wnętrza. Kwietnik złoty to idealna dekoracja do wnętrz glamour. Biały do wnętrz skandynawskich, retro czy boho a czarny do wnętrz loft, industrialnych jak i nowoczesnych. 

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg          raty-zero.jpeg