Niestandardowe-wymiary-1920x270-px-1-1-.jpeg
 
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Lustra boho

Lustra boho nowoczesnym dodatkiem do domu

Lustro w stylu boho to wyjątkowa ozdoba ścienna o praktycznym zastosowaniu, gdyż bez cienia wątpliwości przeglądanie się w nim stanowić będzie czystą przyjemność. Dodatkowo lustra boho zostały wykonane w sposób niezwykle staranny, dzięki czemu przez wiele lat będą mogły zdobić ściany domu, tworząc przy tym niezapomniany klimat. Każde lustro boho zaopatrzone zostało w niebanalną ramę. Rama stylizowana na trawę morską bądź pleciona z wikliny z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Co więcej, istnieje możliwość zakupu luster boho w komplecie, co pozwoli stworzyć rozmaite kompozycje. Można także każde z luster ulokować w innym pomieszczeniu, utrzymując całość w jednolitej aranżacji. Piękne ozdobne lustra boho mogą być wykonane z różnych materiałów takich jak trawa morska, rafiia czy wiklina. Charakterystyczną cechą stylu boho jest naturalność i swoboda i orientalizm, dlatego nasze lustro i inne elementy wystroju wnętrz można łączyć w dowolny sposób dopasowując lub kontrastując, z mocnym akcentem lub w sposób subtelny i delikatny. 

Lustro w stylu boho - duże, okrągłe, w zestawie

Lustro w stylu boho to idealne rozwiązanie dla miłośników tego stylu. Takie rozwiązanie pozwala na maksymalne wykorzystanie światła i podkreśla oryginalność wnętrza. Najczęściej spotykane są lustra okrągłe często nawiązujące swoim kształtem do słońca, wykończone naturalnym akcentem z trawy morskiej rafii, wikliny czy bambusa. Lustra boho można u nas zakupić pojedynczo jak i wybrać w zestawie pozwalając sobie zachować jednolity wzór i stworzyć własną kompozycję. Styl boho, silnie inspirowany naturą, pozwala budować takie zestawy w połączeniu z roślinnością czy innymi organicznymi dekoracjami. To sprawia, że mamy szerokie możliwości aranżacyjne według własnego gustu, dzięki czemu wybierając małe czy duże lustro boho pozwala idealnie wkomponować się w całość bez konieczności dużej ilości dekoracji, a jednocześnie dodając wnętrzu lekkości i przestronności

Lustra boho diy - czyli zrób to samemu

Lustra w stylu boho posiadają ogromną przewagę ponad innymi elementami wystroju wnętrza. Ze względu na wykorzystany materiał – liny, rafia, ratan, muszelki, wiklina, trawa morska, drewno – możemy samodzielnie zmodyfikować, ozdobić, a nawet stworzyć własne lustro. Lustro boho DIY nie wymaga od nas zakupu specjalistycznych narzędzi tylko odrobiny chęci oraz wyobraźni. Jednym z podstawowych założeń tego stylu jest swoboda i czerpanie pełnymi garściami ze wzorów etnicznych. Nie musimy martwić się zatem zachowaniem perfekcyjnej symetrii. Swobodnie zwisające frędzle, fragmenty materiału, czy nie do końca równo ulokowane lustro w ratanowej oprawie to największe zalety tego rozwiązania. Utrzymane w stylu boho lustra stanowią wspaniałe dopełnienie wnętrza o unikalnym charakterze. Jeśli zaś nie masz pomysłu jak stworzyć swoje lustro boho skorystaj z naszej oferty gotowych luster boho.