Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(1).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Lustra boho

Lustra boho nowoczesnym dodatkiem do domu

Lustro w stylu boho to wyjątkowa ozdoba ścienna o praktycznym zastosowaniu, gdyż bez cienia wątpliwości przeglądanie się w nim stanowić będzie czystą przyjemność. Dodatkowo lustra boho zostały wykonane w sposób niezwykle staranny, dzięki czemu przez wiele lat będą mogły zdobić ściany domu, tworząc przy tym niezapomniany klimat. Każde lustro boho zaopatrzone zostało w niebanalną ramę. Rama stylizowana na trawę morską bądź pleciona z wikliny z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Co więcej, istnieje możliwość zakupu luster boho w komplecie, co pozwoli stworzyć rozmaite kompozycje. Można także każde z luster ulokować w innym pomieszczeniu, utrzymując całość w jednolitej aranżacji. Piękne ozdobne lustra boho mogą być wykonane z różnych materiałów takich jak trawa morska, rafiia czy wiklina. Charakterystyczną cechą stylu boho jest naturalność i swoboda i orientalizm, dlatego nasze lustro i inne elementy wystroju wnętrz można łączyć w dowolny sposób dopasowując lub kontrastując, z mocnym akcentem lub w sposób subtelny i delikatny. 

Lustro w stylu boho - duże, okrągłe, w zestawie

Lustro w stylu boho to idealne rozwiązanie dla miłośników tego stylu. Takie rozwiązanie pozwala na maksymalne wykorzystanie światła i podkreśla oryginalność wnętrza. Najczęściej spotykane są lustra okrągłe często nawiązujące swoim kształtem do słońca, wykończone naturalnym akcentem z trawy morskiej rafii, wikliny czy bambusa. Lustra boho można u nas zakupić pojedynczo jak i wybrać w zestawie pozwalając sobie zachować jednolity wzór i stworzyć własną kompozycję. Styl boho, silnie inspirowany naturą, pozwala budować takie zestawy w połączeniu z roślinnością czy innymi organicznymi dekoracjami. To sprawia, że mamy szerokie możliwości aranżacyjne według własnego gustu, dzięki czemu wybierając małe czy duże lustro boho pozwala idealnie wkomponować się w całość bez konieczności dużej ilości dekoracji, a jednocześnie dodając wnętrzu lekkości i przestronności

Lustra boho diy - czyli zrób to samemu

Lustra w stylu boho posiadają ogromną przewagę ponad innymi elementami wystroju wnętrza. Ze względu na wykorzystany materiał – liny, rafia, ratan, muszelki, wiklina, trawa morska, drewno – możemy samodzielnie zmodyfikować, ozdobić, a nawet stworzyć własne lustro. Lustro boho DIY nie wymaga od nas zakupu specjalistycznych narzędzi tylko odrobiny chęci oraz wyobraźni. Jednym z podstawowych założeń tego stylu jest swoboda i czerpanie pełnymi garściami ze wzorów etnicznych. Nie musimy martwić się zatem zachowaniem perfekcyjnej symetrii. Swobodnie zwisające frędzle, fragmenty materiału, czy nie do końca równo ulokowane lustro w ratanowej oprawie to największe zalety tego rozwiązania. Utrzymane w stylu boho lustra stanowią wspaniałe dopełnienie wnętrza o unikalnym charakterze. Jeśli zaś nie masz pomysłu jak stworzyć swoje lustro boho skorystaj z naszej oferty gotowych luster boho.

Lustra w stylu boho

Styl boho jest jednym z najgorętszych trendów od kilku lat. Zawojował nie tylko ubrania, dodatki oraz fryzury, ale także nasze mieszkania. Często wybierają go artyści, intelektualiści, czy tak zwane "wolne duchy". Wystarczy jedynie kilka drobiazgów, by wnętrze zyskało niepowtarzalny, rustykalny klimat. Znakomitym dodatkiem może być lustro w stylu boho.

Czym wyróżnia się nasze lustro boho?

Lustro okrągłe boho jest idealną dekoracją ścienną, gdyż posiada swoje praktyczne zastosowanie. Wyjątkowe są tutaj ramy, wykonywane z należytą starannością, wyróżniające się materiałem, z jakiego są tworzone. Klimat boho wymaga naturalności, w ofercie znajdziecie więc ramy z drewna tekowego, naturalnych sznurków bawełnianych, rattanu, bambusa, trawy morskiej, czy wikliny. Wszystkie propozycje są niezwykle piękne i stylowe, pasujące do każdego wnętrza w stylu boho.
  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-3-(1).jpeg     raty-zero.jpeg