Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(3).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • choinki sztuczne jak żywe

Piękne choinki sztuczne jak żywe

Najpiękniejsze sztuczne choinki sztuczne to takie, które wyglądają tak jak żywe. W naszym sklepie przedstawiamy ofertę choinek, które dzięki starannemu wykonaniu łudząco przypominają swoje naturalne, żywe odpowiedniki. W naszym asortymencie znajdują się choinki sztuczne: świerk naturalny oraz syberyjski, jodła górska czy sosna cristal. Gęstość drzewka oraz jego wysokość zależy od modelu, posiadamy choinki 180 oraz 220 cm. Wszystkie wyglądają na prawdziwe. Nasze sztuczne choinki jak żywe, wykonane są z miękkich gałązek polietylenowych, które odzwierciedlają naturalny wygląd choinki. Sztuczne choinki ze względu na swoje walory estetyczne jak i trwałość cieszą się od lat niegasnącą popularnością, Można stwierdzić wręcz, że nowoczesna technologia pozwalająca uzyskać efektsztucznej choinki jak żywej spotęgowała zainteresowanie i modę na sztuczne choinki. Nie możemy zapomnieć także o kwestiach ekologii, raz kupiona choinka będzie służyć na lata a żywe drzewko bardzo szybko straci swój blask i zostanie wyrzucone. Zachęcamy także do zwrócenia uwagi na hitowe sztuczne choinki na pniu, udekorowane lub ośnieżone, które w połączeniu z jutowym workiem otaczającą doniczkę wygląda zjawiskowo.

Brak produktów do wyświetlenia

Choinka sztuczna świerk - naturalny, kaukaski, syberyjski

Świerk to piękne, wiecznie zielone drzewo z regularną stożkową koroną. W naszej ofercie znajdziesz sztuczne świerki, które nawiązują do żywych pierwowzorów gatunku świerk naturalny, świerk kaukaski, świerk syberyjski. Choinka z modelu sztuczny świerk naturalny posiada stabilną metalową konstrukcję. Są solidnie złożone, gałązki są odporne na odkształcenia, zmiany temperatury i wilgotność. Nie uginają się pod ciężkimi ozdobami. Jednocześnie gałązki sztucznej choinki świerk naturalny są miękkie, sprężyste i przyjemne w dotyku. Także modele sztuczny świerk syberyjski oraz kaukaski są bardzo dobrej jakości i na pewno posłużą Ci przez długie lata. Wszystko to sprawia, że choinka łudząco przypomina naturalne drzewko w lesie.

Choinka sztuczna jodła - kaukaska, górska

Sztuczna jodła to jedna z najpopularniejszych choinek świątecznych w Polsce. Aby cieszyć się jej pięknymi grubymi igłami w swoim domu nie musisz wybierać żywej choinki – równie dobrze sprawdzi się nasza sztuczna choinka, która wygląda jak żywa. Sztuczna jodła to choinka na wiele lat, dzięki czemu zapomnisz o corocznym obowiązku zakupu żywej jodły, która po kilku tygodniach traci swoje piękno i ląduje w śmietniku. Model choinki sztuczna jodła posiadamy w wysokości 220 cm, dzięki czemu Twoja choinka będzie po sam sufit! Zestaw zawiera stojak w kolorze ciemnej zieli, który idealnie będzie się komponował ze sztuczną jodłą.

Choinka sztuczna sosna diamentowa

Sosna to jedno z najpiękniejszych drzew iglastych. Oferowana przez nas sztuczna sosna z kolekcji premium diamentowa charakteryzuje się dużą gęstością i miękkością gałęzi, a jednocześnie zapewnia możliwość zastosowania różnorodnych ozdób choinkowych. Choinka sztuczna sosna diamentowa została odtworzona z bardzo dużą precyzją, posiada gałęzie ścięte w kształcie stożka i pokryte śnieżnobiałą warstwą śniegu, posypana brokatem i kryształkami. Dodatkowo choinka sztuczna sosna diamentowa ma na stałe zamocowane naturalne szyszki. Wszystko to sprawia, że ta sztuczna sosna jest najwyższej jakości produktem gwarantującym nieprzemijające piękno przez wiele lat.

Sztuczna choinka na pniu - naturalna trwałość na lata

Przeglądając naszą ofertę sztucznych choinek warto zwrócić uwagę na zyskujące coraz większą popularność sztuczne choinki na naturalnych pniach drewnianych. Postaw na oryginalne rozwiązanie, które wprowadzi świąteczny nastrój w Twoim domu. Sztuczna choinka na naturalnym pniu dzięki najwyższej precyzji posiada wszystkie walory estetyczne naturalnego drzewa oraz atuty sztucznej choinki w postaci nieprzemijającego piękna i trwałości na lata. Sztuczna choinka na pniu znajduje się w donicy udekorowanej workiem jutowym. Posiadamy modele zielone jak i białe ośnieżone.

Choinka sztuczna mała z ozdobami

Świąteczne drzewko to niewątpliwie obowiązkowy wystrój każdego domu na Święta Bożego Narodzenia. To dzięki nim właśnie udziela się w naszym domu świąteczna atmosfera wyczekiwania na ten najważniejszy dzień w roku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na małe sztuczne choinki, które idealnie nadają się aby położyć je na stole lub parapecie i dzięki temu uzyskać wspaniałą ozdobę bożonarodzeniową. Mała sztuczna choinka jest w dekoracyjnej donicy owiniętej workiem jutowym. Dodatkowo większość modeli jest w opcji ośnieżonej lub udekorowana szyszkami. Dzięki temu bez dekorowania nasza mała sztuczna choinka stanowi w pełni przygotowaną dekorację gotową do użycia.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg          raty-zero.jpeg