Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(3).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Cooler do lodu

Coolery do lodu, wina, wódki, piwa

Cooler do lodu to niezastąpiony barmański dodatek, który umili spożywanie ulubionych drinków i napojów wyskokowych. Jak wszystkie nasze produkty cooler cenimy nie tylko użyteczność, ale także wygląd. Praktyczny asortyment naszym zdaniem musi być zawsze jednocześnie dekoracją Twojego wnętrza. Coolery i wiaderka na lód to niezbędne elementy letnich imprez w zaciszu Twojego domu, tarasu, ogrodu. Nasze coolery do winawódki są pojemne, z wytrzymałej stali, posiadają wygodny uchwyt do przenoszenia dzięki czemu można zmieścić nawet większe butelki. Niektóre coolery posiadają pokrywkę co może dodatkowo wydłużyć możliwość schładzania napojów. Cooler można spokojnie użyć także jako dekoracyjną misę na lód, który goście mogą używać do schłodzenia swoich napojów. 

Cooler do lodu

Coolery do lodu są niezastąpionymi dodatkami barmańskimi, które mają za zadanie schłodzić napoje oraz drinki. Cooler do lodu jest również ciekawym dodatkiem do każdego domu. Jest on bardzo użyteczny, ale również będzie efektownie wyglądał podczas serwowania napojów. Wiaderko oraz cooler do lodu są bardzo pojemne i trwałe, dlatego na długo zagoszczą w Twoim domu. Świetnie sprawdza się one podczas przyjęć letnich w zaciszu domowego ogrodu. Ponadto świetnie będą sprawdzały się również na mniejszych uroczystościach jak komunia czy chrzciny. W dodatku będą one świetnie prezentowały się na stole. W naszej ofercie można znaleźć klasyczne coolery do lodu oraz te bardziej wyszukane o wyjątkowych kształtach.

Cooler - nowoczesne wiaderko na lód

Spora część z nas często decyduje się na spożywanie różnego rodzaju napojów wyskokowych. Decydujemy się na różne propozycje, ale przy każdej z nich warto mieć przy sobie cooler do lodu. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że wiaderko do lodu może okazać się wprost bezcenne. Dobry cooler sprawia, że orzeźwiające właściwości kostek lodu są zachowane przez bardzo długi czas. Do tego oczywiście nikt nie musi zajmować się ciągłym donoszeniem lodu. Można też spojrzeć na to z innej perspektywy – cooler pozwala schłodzić butelkę alkoholu bez rozcieńczania płynu. Możemy więc mówić o rozwiązaniu uniwersalnym. Dodatkowo jest to opcja, która sprawdzi się podczas karnawału czy letnich przyjęć w zaciszu własnego ogrodu. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, z przyjemnością wyjaśnimy Ci, jakie zalety mają poszczególne coolery.
  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg          raty-zero.jpeg