Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(1).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Patery na ciasto, z kloszem, piętrowe

Patery na ciasto - idealne do serwowania deserów i tortów

Patery na ciasto to najlepsze rozwiązanie do serwowania deserów, ciast czy tortów. Dzięki nim świetnie prezentują się desery podane na stole jednocześnie pozwalając na bardzo praktyczne nakładanie deseru na talerzyk. Dekoracyjne patery na ciasto pozwolą Ci stylowo serwować ciasta, torty i inne  wypieki bezpośrednio na stole. Stylowe wielopoziomowe patery, etażerki, tortownice wypełnione słodkościami, będą zjawiskowo prezentować się na każdym stole. Patera na ciasto to nie tylko zwykły talerz, to przede wszystkim dekoracja Twojego stołu, która pozwala gustownie zaprezentować pyszne ciasteczka, owoce, słodycze, ale sama w sobie również jest dekoracją. Oferujemy piękne patery na ciasto wykonane ze szkła, porcelany, aluminium lub bambusa, dostępne także w pięknych kolorach srebrnym i złotym oraz geometrycznych i orientalnych wzorach, które będą doskonale pasować do każdej kuchni. W naszej ofercie znajdują się także patery na ciasto z kloszem.

Patery na ciasto

Oferowane w naszym sklepie patery na ciasto to nie tylko atrakcyjna dekoracja stołu, ale także praktyczne rozwiązanie dla każdej Pani Domu. Piętrowe etażerki pozwalają na równoczesne serwowanie wielu różnych słodkości bez konieczności umieszczania ich na oddzielnych talerzach, które zajmują znacznie więcej miejsca. Etażerki to także wygodny sposób na podanie owoców. Ich różnorodna kolorystyka będzie dodatkową ozdobą stołu. Po każdym spotkaniu rodzinnym i przyjęciu zawsze zostają kawałki ciast. Do ich zabezpieczenia przed wyschnięciem i owadami doskonale nadaje się patera z kloszem, która pozwala przedłużyć świeżość ciasta nawet o kilka dni. Patera na ciasto to nie tylko ozdoba stołu podczas spotkania towarzyskiego. Dzięki bogatemu wzornictwu można wybrać paterę na ciasto lub owoce, która doskonale uzupełni aranżację salonu, bez względu na jego design.

Patera na ciasto z kloszem

Patery na ciasto to świetne rozwiązanie do serwowania wielu wypieków. Są praktyczne w użytkowaniu i estetycznie prezentują to, co podajemy. Ponadczasowym rozwiązaniem okazują się szklane patery na ciasto, które wyglądają bardzo elegancko. Możemy pokusić się o opcje kilkupiętrowe, które zaoszczędzą wiele miejsca na stole, bądź klasyczne  płaskie. Ponadto bardzo dobrze swoją funkcję będą sprawowały patery na ciasto z kloszem, zwłaszcza jeżeli planujemy jej używać podczas przyjęć na świeżym powietrzu. Patera na ciasto  może być również wykorzystana do podawania owoców, słodyczy, czy innych przekąsek. Jest to wielofunkcyjny przedmiot, w który warto zainwestować, ponieważ posłuży nam na lata. 

Potrzebujesz patery do ciasta? Sprawdź naszą ofertę!

Można przypuszczać, że zdecydowana większość z nas przepada za różnorakimi ciastami. Wiele można usłyszeć o produktach, jakie powstają w domu lub są po prostu do kupienia w sklepach. Niemniej duże znaczenie ma też to, jak produkty są podawane i dlatego mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – patera na ciasto z kloszem. Wśród propozycji jest nawet złota patera. Wyjątkowe produkty wymagają wyjątkowych opraw. Nie można też zapomnieć, że każda patera na ciasto to przede wszystkim praktyczne rozwiązanie. Wystarczy spojrzeć na piętrowe patery – nic nie stoi na przeszkodzie, aby serwować różnorakie słodkości. Do tego wygląda ciekawie i możemy mówić o znacznej oszczędności miejsca. Istotne jest również to, że oferowane patery na ciasto to propozycje, które z powodzeniem będą służyć przez naprawdę długi czas.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-3-(1).jpeg     raty-zero.jpeg