Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(1).jpeg
Niestandardowe-wymiary-1121x65-px.jpeg

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Kwietnik z makramy

Kwietnik makrama idelana ozdoba do wnętrz w stylu Boho

Kwietniki z makramy w atrakcyjnych cenach. W asortymencie sklepu można znaleźć makramy na doniczki, makrama kwietnik na ścianę, a także wiszące kwietniki z makramy oraz ze sznurka. Posiadamy także komplety kwietników w różnych modnych wzorach i z różnymi designerskimi dodatkami: frędzle, wzory w koła. Kwietniki z makramy idealnie pasują do wnętrz w stylu boho, a makrama kwietnik na ścianę idealnie się sprawdzi jako ozdoba balkonu lub tarasu. Technika makramy była znana już od starożytności. Polegała na wiązaniu sznurków bez użycia igieł, drutów i szydełek. Do Europy przedostała się ze starożytnej Asyrii i Babilonii, a w średniowieczu służyła do ozdabiania królewskich szat. W asortymencie firmy znajduje się szeroki wybór produktów z makramy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kwietniki makramy. Pozwalają one na uatrakcyjnienie wnętrza lub tarasu. Kwietnik z makramy sprawdzi się świetnie do aranżacji w stylu boho. Kwietnik makrama jest także możliwy do zamontowania na ścianie. Wszystkie produkty są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Kwietnik makrama

Oferujemy kwietniki z makramy w atrakcyjnych cenach. W asortymencie sklepu można znaleźć makramy na doniczki, makrama kwietnik na ścianę, a także wiszące kwietniki z makramy oraz ze sznurka. Ponadto w ofercie sklepu można znaleźć komplety kwietników w różnych wzorach i z różnymi dodatkami: frędzle, wzory w koła. Kwietniki z makramy idealnie pasują do wnętrz w stylu boho lub tarasu, a makrama kwietnik na ścianę idealnie się sprawdzi jako ozdoba balkonu lub tarasu. Czasem trudno odpowiednio wyeksponować domowe rośliny - teraz zrobisz to w modny i przede wszystkim funkcjonalny sposób - kwietnik makrama to szeroki wybór plecionych ze sznurków unikalnych dekoracji o praktycznym zastosowaniu. Kwietnik makrama w zależności od rodzaju pozwoli na wyeksponowane zarówno niedużych, jak i całkiem sporych okazów Twojej domowej zieleni. Kwietnik z makramy nada zupełnie nowy charakter Twojej kuchni, sypialni, salonowi czy otwartym balkonowym i tarasowym przestrzeniom.

Kwietnik z makramy

Makrama kwietnik na scianę może stanowić niesamowite urozmaicenie twojego salonu lub wspaniałą ozdobę balkonu. Makrama to znana technika wiązania sznurków wywodząca się z Bliskiego Wschodu, dlatego też kupując kwietnik z makramy, możemy przenieść się klimatem do tamtych miejsc. Makramy kwietnik wiszący występują w różnych wzorach, a ich ceny są bardzo atrakcyjne. Zadbaj o klimat swojego domu, kupując ozdobny kwietnik i przenieś się na chwilę na Bliski Wschód. Nasza firma może pochwalić się bardzo dużym asortymentem, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Kwietnik makrama to doskonały pomysł na to, aby nadać twojemu mieszkaniu charakter i klimat. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Dlaczego warto mieć u siebie kwietniki z makramy?

Jeśli interesuje Cię rękodzieło, to wyroby z makramy będą dla Ciebie interesującą propozycją. Słowo makrama pochodzi z języka arabskiego i oznacza ozdobę, która została wykonana przy użyciu ludzkich rąk. Makramy na stałe wpisały się w wystrój wnętrz w stylu boho lub skandynawskim. Każdy miłośnik wnętrz w tych stylach - i nie tylko - powinien zapatrzyć się w coś takiego, jak kwietnik makrama

Dlaczego akurat makrama kwietnik powinna Cię szczególnie zainteresować? 

Tego rodzaju ozdoby wytwarzane są ze starannością, pieczołowicie i z sercem. Ponieważ ręcznie wykonywane z makramy kwietniki nie są produktem seryjnym, masz gwarancję, że to wyroby w pełni unikatowe i stylowe. Kwiaty są naturalnym elementem we wnętrzu, więc będą się doskonale uzupełniały z wyrobem naturalnym wykonanym z bawełnianego sznurka.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-3-(1).jpeg     raty-zero.jpeg