Niestandardowe-wymiary-1920x270-px-1-1-.jpeg
 
  • Kategorie
  • Szukaj
  • lampy ringi

Nowoczesne lampy ringi LED

Lampy ringi LED są świetną opcją dla wnętrz mieszkalnych jak i  komercyjnych. Dzięki wyjątkowemu kunsztowi i nowoczesnym kształtom sprawdzi się świetnie w luksusowych restauracjach, lobby hotelowych czy w salonach urody. Lampa ring, zwana też lampą pierścieniową jest niebanalną ozdobą każdego pomieszczenia, w którym się  znajduje. Wygląd lampy ringi w kolorze złota można porównywać z wyrafinowaną i elegancką biżuterią wnętrza w jakim zawiśnie. Wyposażając pomieszczenie w oświetlenie ring masz pewność, że będzie ono miało nowoczesny i niepowtarzalny wygląd, a jednocześnie lampa stworzy w nim wyjątkową i przytulną atmosferę. Lampy ringi LED coraz częściej oświetlają nasze salony. Ten wyjątkowy styl i design przekonał do siebie wiele osób dekorujących swoje mieszkania. Podążając za nowoczesnymi trendami i układami, przygotowaliśmy najpiękniejsze modele okrągłych lamp ring, które mogą być głównym oświetleniem pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą lamp ring w nowoczesnej odsłonie.

Lampy ringi - jedna, dwie a nawet trzy obręcze

Początkowo lampy ringi były to proste lampy wiszące, w których był jeden duży okrąg LED. Wraz z wzrastającą popularnością tego typu oświetlenia producenci postawili na rozwój oferty. Pojawiły się nowoczesne dwu i trójpierścieniowe lampy ringi LED. Lampy zawieszone na linach, co umożliwia regulację wysokości i ustawienie konfiguracji. Posiadamy także lampy ringi z 2 i 3 okręgami, gdzie każdą lampę można ustawić osobno niczym orbity, po których poruszają się planety. W naszej ofercie znajdują się także lampy ringi z przeciętym okręgiem, które są najnowszą naszą propozycją.

Lampy ringi złote, chrom, czarne i miedziane

Lampy ring w różnych rozmiarach i grubościach pierścieni to niezwykle atrakcyjne i ekskluzywne lampy, które goszczą w nowoczesnych salonach, jadalniach i salonach. Są to nowoczesne lampy wiszące idealne do wnętrz designerskich, oferujące szczególnie atrakcyjny wystrój wnętrz. Lampy ringi to nowoczesna forma i ponadczasowy charakter. Nic więc dziwnego, że lampa ta pojawiła się w tylu wersjach kolorystycznych. W naszej ofercie prezentujemy lampy ringiw najmodniejszych kolorach; prestiżowego złota, klasycznej czerni; stalowy chrom czy różowe miedziane złoto. Wybierz kolor, który będzie idealnie współgrał z Twoim wnętrzem.