Ekskluzywne sztuczne kwiaty doniczkowe - czyli nowy trend w dekoracji mieszkań

Prawdziwy renesans przeżywają sztuczne kwiaty doniczkowe jako element dekoracyjny nowoczesnych wnętrz. Decydującym czynnikiem wpływającym na pojawienie się tego trendu miała technologia, dzięki której udało się sprawić, że sztuczne kwiaty wyglądają jak żywe. Jakość ta jest tak wysoka, że bardzo często nie jest do zauważenia dla wzroku i należy dotknąć by przekonać się, że to sztuczny kwiat a nie jego oryginalna żywa wersja. Tym samym bardzo łatwe stało się ozdabianie mieszkania zielonymi kwiatami, których nie trzeba podlewać, pielęgnować, nie są narażone na choroby czy szkodniki a pozwalają tworzyć wielorakie kompozycje czy nawet tzw. miejskie dżungle. Jakość o której piszę zapewnią Państwu nasze ekskluzywne sztuczne rośliny doniczkowe.

Sztuczne rośliny doniczkowe, które wyglądają jak żywe mają jeszcze jedną zaletę, o której warto wspomnieć. Nie potrzebują światła słonecznego. Dzięki temu pozwolą nadać zielonej atmosfery w łazience czy przedpokoju, w których najczęściej jest problem z doprowadzeniem naturalnego światła.

Poniżej prezentuję kilka propozycji godnych uwagi. Na początek kultowe sztuczne drzewko bonsai. Jak wie każdy roślinoholik pielęgnowanie drzewka bonsai to prawdziwa sztuka. Jest to roślina bardzo wymagająca, lubi wilgotne podłoże oraz potrzebuje częstego przycinania w celu prawidłowego modelowania jej kształtu. Z tego powodu jedną z najczęściej kupowanych sztucznych roślin doniczkowych jest właśnie drzewko bonsai. Kupując je u nas masz pewność, że twoje sztuczne drzewko bonsai będzie wyglądało jak żywe.
https://www.nowoczesnedekoracjedodomu.pl/Drzewko-bonsai-w-czarnej-doniczce-36-cm-p3628

Inną bardzo popularną sztuczną rośliną są wszelkiego rodzaju palmy. Powód jest podobny jak w przypadku bonsai, jednak w przypadku palm dochodzi jeszcze kwestia różnicy klimatu. W naszym klimacie bardzo trudno nawet zapewniając optymalne warunki hodować palmę w mieszkaniu. Prezentowana przez nas ekskluzywna sztuczna palma juka to elegancja sama w sobie. Palma wygląda jak żywa, producent zadbał o każdy detal by każdy z Was mógł cieszyć się wyglądem pięknej palmy w swoim domu.
https://www.nowoczesnedekoracjedodomu.pl/Juka-sztuczna-w-donicy-120-cm-zielona-p2993

Jako trzecią propozycję przedstawiam sztuczne rośliny zwisające, które szczególnie mocno rekomenduję do wykorzystania w łazienkach. Nadadzą one dzikiego klimatu w naszej łazience i pozwolą na błogie chwile relaksu w wannie z kieliszkiem dobrego wina i świecami zapachowymi. Prezentowana przez nas sztuczna roślina zwisająca posiada stelaż dzięki czemu jest łatwa w montażu i można ją zaczepić o dosłownie wszystko, można ją także w dowolnej chwili przewiesić w inne miejsce. Stelaż pozwala też na tworzenie różnych kombinacji w zależności od Waszej pomysłowości. Ten sztuczny kwiat zwisający sprawdzi się także idealnie jako ozdoba konsoli w przedpokoju.
https://www.nowoczesnedekoracjedodomu.pl/Roslina-sztuczna-zwisajaca-szary-stelaz-p4510

Wszystkie nasze propozycje ekskluzywnych kwiatów doniczkowych znajdziecie w poniższym linku 
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu poprzez czat chętnie odpowiemy na Państwa pytania lub doradzimy :)