Jedno z najważniejszych pytań podczas aranżacji wnętrza, to jakie oświetlenie wybrać? Generalnie źródła światła można podzielić na dwie grupy – lampy sufitowe i lampy ścienne. Jeśli chodzi o nowoczesne podświetlenie ściany, ostatnim krzykiem mody są różne rodzaje kinkietów - kinkiety wewnętrzne, kinkiety zewnętrzne, złote kinkiety, kinkiety z karbowanego szkła, kinkiety kule... Łatwo się w tym pogubić. Kinkiet glamour łączy w sobie większość najlepszych cech powyższych przedmiotów.

Rodzaj światła ma znaczenie

O tym, jak cenne jest dobre oświetlenie przekonał się każdy, komu wieczorem odcięto prąd lub zepsuły się bezpieczniki. Różnego rodzaju lampy dodają nam kilka godzin na rozmaite aktywności i pozwalają sprawnie ominąć wystające szafki i śpiącego kota w drodze po szklankę wody.
Poza tym pełnią zwyczajnie rolę dekoracyjną i pozwalają modelować przestrzeń. Sprawny design w tej kwestii pozwoli uwypuklić lub złagodzić pewne jej części, tak, aby żyło się w niej przyjemnie nawet małym kosztem. Oświetlenie domu powinno współgrać z resztą wystroju i oddawać jego charakter, ponieważ ma ogromny wpływ na nastrój człowieka. Nieodpowiedni dobór lampy do pokoju, która nie dostarcza odpowiedniej ilości światła, wedle naukowych opracowań może przyczynić się do pogorszenia nastroju, obniżenia koncentracji i problemów ze wzrokiem. Z drugiej strony nikt też nie chce, by jego klienta podczas strzyżenia lub jedzenia posiłku w restauracji neonowe światło ,,waliło po oczach”.

Szeroki wybór oświetlenia ściennego

Ekskluzywny kinkiet glamour złoty to w tym przypadku złoty środek. Najczęściej kinkiet glamour składa się z kryształków, w których odbijający się blask tworzy niesamowite refleksy świetlne. Światło przez swoją delikatność i ciepłą barwę pozwala oczom odpocząć po pracy, choć żarówki o odpowiedniej mocy w połączeniu z zestawem kinkiet regulowany czarny sprawią, że aktywność będzie łatwa i przyjemna.


Dobrze sprawdza się tu powiedzenie do wyboru, do koloru – choć najczęściej spotkamy kinkiet srebrny, czarny czy złoty w tej kategorii, to występują one w odcieniach, o jakich Ci się nie śniło, z domieszkami na przykład różowej barwy. Możesz być pewien wysokiej jakości wykonania naszych lamp w każdym aspekcie, nie tylko malowaniu! W tej kategorii znajdziesz również kinkiet Candelabr, wcale nie będący staroświeckim dodatkiem. Satynowe klosze po obydwu stronach, które można obracać, zapewnią optymalne oświetlenie w każdym pomieszczeniu. W części naszych kinkietów glamour snop światła jest skierowany zarówno do góry jak i do dołu, dając niesamowity efekt.


Kinkiet glamour idealnie wpisuje się w nowoczesne pomieszczenia, gdzie dominuje geometria, harmonia i kryształowe zdobienia. Jest świadectwem dobrego smaku i nada twojemu projektowi blasku. To oświetlenie z całą pewnością zasługuje na łatkę premium.