Wiele rocznic małżeństwa świętują kameralnie. Jubileusze jednak często związane są z dużą fetą, na którą zaprasza się rodzinę, przyjaciół, znajomych. Co kupić na rocznicę ślubu, jeśli obdarowujemy rodziców?

Dlaczego warto postawić na przeżycia jako prezent na rocznicę ślubu rodziców?

Wiele małżeństw z dużym stażem skarży się często na brak czasu. Codzienne obowiązki sprawiają, że wiele par ma trudności ze zorganizowaniem dla siebie wspólnych wyjść, wyjazdów. Dlatego doskonały prezent na rocznicę ślubu dla rodziców to na przykład voucher, który pozwoli im wspólnie spędzić czas, doświadczyć czegoś nowego. Obecnie spory jest wybór opcji tego typu – można zdecydować się na różnego rodzaju degustacje, niejednokrotnie połączone z lekcjami gotowania, robienia sushi czy nawet przygotowywania pralinek. Są też opcje bardziej podnoszące adrenalinę, na przykład lot balonem, paralotnią czy jazda monster truckiem. Świetną opcją jest również wysłanie rodziców na krótki wyjazd, na przykład do SPA. Wszystkie tego typu wspólne sposoby spędzenia czasu pozwalają się zbliżyć i zbudować piękne wspomnienia na nadchodzące lata.

Jak sprawić, by prezent na rocznicę ślubu dla rodziców był romantyczny?

Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców może być romantyczny, niezależnie od tego co konkretnie wybierzemy. W dużej mierze liczy się bowiem sama oprawa upominku. Jeśli wręczamy im voucher, możemy zdecydować się na piękne, drewniane i grawerowane opakowanie, oryginalną kartkę – tabliczkę. Zainwestować warto również w niezwykły, wykonany również z drewna obraz – drzewo. Może być on albo nietypowym drzewem genealogicznym rodziny, można także na nim umieścić imiona wszystkich osób zaangażowanych w świętowanie rocznicy ślubu rodziców. Sprawdzić również można całą gamę personalizowanych, uroczych gadżetów, które będą pasować jako prezent rocznicowy dla rodziców.

Poznaj sprawdzone pomysły na romantyczny prezent dla swoich ukochanych rodziców!

W sieci dostępnych jest sporo różnych prezentów rocznicowych dla rodziców. Warto zwrócić uwagę na różnego rodzaju kreatywne upominki. Bardzo fajnym pomysłem są na przykład kubki z okolicznościowymi napisami, haftowane ręczniki dla "Żony Idealnej" oraz "Męża Doskonałego". Rocznica zaślubin rodziców to również dobra okazja do tego, aby podarować im album na zdjęcia w grawerowanej, drewnianej oprawie. W albumie mogą znaleźć się zdjęcia wybrane przekrojowo, z całego ich związku, pokazujące najbardziej wzruszające momenty, te, do których chętnie wraca się w rodzinnych opowieściach. Prezent z okazji rocznicy ślubu może mieć bardzo sentymentalny charakter i być pamiątką, do której rodzice z przyjemnością wrócą także po latach.


Jeśli żadnych konkretnych pomysłów nie wywołują w Was słowa "rocznica ślubu, prezent" - kreatywnylas.pl podpowie co kupić rodzicom na rocznicę ślubu. Pod linkiem znaleźć można urocze i pomysłowe upominki, które mogą też stanowić część większej całości. Rocznica to idealna okazja, aby sprawić rodzicom trochę radości i podkreślić, jak ważne jest celebrowanie ich związku, który trwa już tak wiele lat. Warto też pomyśleć o rodzinnym spotkaniu, idealnym do celebrowania tej wyjątkowej okazji.