Stoliczek pomocniczy – praktyczny hit sezonu! 

Niebanalne, małe, ustawne, eleganckie, nic dziwnego, że dzięki tym cechom stoliczek pomocniczy zyskał status hitu wnętrz tego roku. Moment, w którym zaczęliśmy spędzać więcej czasu w domu, organizując w nim swoją pracę czy naukę zmienił trendy aranżacji wnętrz. Dostrzegliśmy, że duże znaczenie ma funkcjonalność mebli oraz wolna przestrzeń. Właśnie w tym momencie pojawił się boom na małe stoliki kawowe, które najczęściej jednak znajdziemy pod hasłem stoliczek pomoczy czy stolik pomocnik. W tym tekście przedstawimy kilka wybranych modeli, które chcielibyśmy Wam przybliżyć. 


https://www.nowoczesnedekoracjedodomu.pl/Stolik-pomocniczy-okragly-miedziany-55-cm-p4618

 

Stoliczek pomocnik metalowy z szklanym blatem w najmodniejszych kolorach 

Najszerszą ofertę wśród naszych stoliczków pomocniczych stanowią stoliki metalowe z szklanym hartowanym blatem. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i dbałości o wykonanie nasze stoliczki pomocnicze będą praktyczną ozdobą Twojego salonu, sypialni czy przedpokoju na długi czas. W naszej ofercie znajdują się stoliczki w najmodniejszych kolorach: złoty, srebrny, miedziany, czarny i biały. Mamy także ofertę dla fanów marmurowych wykończeń w postaci stolików z blatem szklanym w kolorze białego i czarnego marmuru. Posiadamy także stoliczki pomocnicze z blatem drewnianym (MDF). 


https://www.nowoczesnedekoracjedodomu.pl/Stolik-klepsydra-zloty-60-cm-p4107

 

Szeroki wybór wzorów stoliczków pomocniczych 

Poza szeroką gamą kolorystyczną oferujemy także stoliczki w wielu wzorach i kształtach. Praktycznie każdy model różni się od pozostałych wyglądem i kształtem blatu oraz kształtem stelażu dzięki czemu mamy cały wachlarz stolików, które można dopasować do dowolnego wystroju wnętrz. 


https://www.nowoczesnedekoracjedodomu.pl/Stolik-pomocnik-bialy-marmur-40-cm-p4110