• Przyjemne i bezpieczne zakupy
 
Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(1).jpeg
stopka-benefity-bia-ea(2).png

  • Kategorie
  • Szukaj
  • półmiski porcelanowe (rawierka)

Zjawkiskowe półmiski porcelanowe inspirowane kolorami świata

Półmiski porcelanowe to niezwykle praktyczne naczynia do serwowania wszelkiego rodzaju dań obiadowych, mięs, ziemniaków czy dodatków. Półmiski idealnie się sprawdzą także do serwowania wszelkiego rodzaju posiłków śniadaniowych czy na kolację, można serwować na nich wędliny, warzywa oraz inne dania na zimno i dodatki. Oferowane przez nas półmiski porcelanowe to połącznie funkcjonalności z najwyższymi walorami estetycznymi. Nasze półmiski porcelanowe są dostępne w wielu kształtach (owalny, okrągły, prostokątny), rozmiarach i kolorach. Ponadto są w sprzedaży na sztuki co ułatwia dostosowanie zakupu do własnych potrzeb i umożliwia łączenie różnych opcji. 

Półmisek a rawierka - czy to jakaś różnica?

Poszukując najlepszych rozwiązań do serwowania dań możesz natknąć się na pojęcie rawierka stąd chcielibyśmy pomóc to rozwikłać i rozwiać wątpliwości. Półmisek porcelanowy nazywany jest też rawierka. Rawierka to też taca do serwowania dań chodź będąc w pełni precyzyjnym rawierka porcelanowa to taki głęboki półmisek, Klasyczny półmisek jest prawie że całkiem płaski, posiada tylko wyższy rant. Rawierki więc warto używać do posiłków które posiadają sporą ilość sosu jak gołąbki czy śledzie, a półmiski porcelanowe do mięs czy warzyw. Bez względu na różnice definicyjne warto przede wszystkim kierować się użytecznością naczyń i ich przeznaczeniem. To czy produkt będzie opisany jako półmisek czy rawierka to sprawa drugorzędna, najważniejsze jest aby naczynie było piękne oraz funkcjonalne. W swojej gamie warto mieć zarówno płaskie półmiski jak i głębsze rawierki aby móc perfekcyjnie serwować swoje najlepsze dania.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-3-(1).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-1-(1).jpeg