• Przyjemne i bezpieczne zakupy
 
Niestandardowe-wymiary-1920x400-px(1).jpeg
stopka-benefity-bia-ea(2).png

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Stoliczki kawowe

Stoliczki kawowe - zachwycające, olśniewające, oszałamiające ❤️

Stoliczki kawowe zachwycają swoim oryginalnym i nietuzinkowym wyglądem. Nasze stoliczki kawowe kuszą także swoją funkcjonalnością, mogą służyć do przechowywania ulubionej książki czu serwowania przekąsek, stoliczki kawowe świetnie sprawdzą się też jako podstawka dla kubka kawy, który wypijesz relaksując się na kanapie przy ulubionym serialu Netflixa. Postaw na nasze zachwycające stoliczki kawowe! Wybierając nasze stoliczki kawowe można być pewnym, że ich nieszablonowy wygląd, jak również niepowtarzalność wzornictwa sprawią, że nasz salon od razu nabierze zupełnie odmiennego charakteru. Nasze stoliczki kawowe, mają różnorodne kształty, dzięki którym łatwo wybrać takie, które doskonale pasują do naszego gustu i stworzyć jednolitą całość z pozostałymi elementami salonu. Wybierając stoliczek kawowy warto zwrócić uwagę na materiał, z którego został wykonany. Nasze stoliczki wykonane są z szkła hartowanego i stali nierdzewnej zapewniających najwyższą trwałość i jakość wykończenia. Ponadto niepowtarzalny design naszych stolików sprawia, że wiele osób decyduje się na szklane, marmurowe stoliczki, ponieważ wprawiają w zachwyt każdego kto je zobaczył, urządzając wnętrza chcemy aby nasza aranżacja budziły zachwyt gości i nasze stoliczki kawowe Ci w tym pomogą! Wybierając stoliczek rekomendujemy kierować się kolorystyką - odcieni drewna, marmuru lub metalu, dzięki czemu Twój salon zostany utrzymany w spójnej kolorystyce i stylu. Na koniec pamiętaj, że u nas wszyzstkie stoliczki mamy na stanie, dlatego możesz je otrzymać z wysyłką w 48 godzin i cieszyć się ich pięknem już po kilku dniach ;-) Jeśli potrzebujesz wsparcia z wyborem zadzwoń lub napisz a pomożemy wybrać Ci tą wisienkę na torcie Twojego salonu :)

Życzymy udanych zakupów :)

Stoliczki kawowe - elegancja sama w sobie

Nie tylko drewno ale i szkło zyskuje coraz to nowych zwolenników. Stoliczki kawowe w połączeniu z metalowymi dodatkami nadają prestiżu i podkreślają estetykę każdego wnętrza. Dzięki wykonaniu ze szkła hartowanego są bardzo wytrzymałe, odporne na zarysowania i funkcjonalne pozwalając utrzymać nienaganną czystość stoliczka kawowegoStoliczki kawowe wyko­nane według kla­sycz­nych kształ­tów to modele kwa­dra­towe, okrą­głe oraz pro­sto­kątne. Bar­dzo rzadko widzimy stoliczki owalne lub trój­kątne formy. Stoliczek w stan­dar­do­wym kształ­cie będzie nam łatwiej dopa­so­wać do pozo­sta­łych mebli. Mamy także więk­szą szansę na to, że nawet przy zmia­nie aran­ża­cji pokoju będzie na­dal paso­wał do wystroju. Na nie­któ­rych mniej­szych mode­lach warto poło­żyć paterę lub wazon dla osią­gnię­cia lep­szego efektu wizu­al­nego. Przy więk­szych bla­tach dobrze spraw­dzą się więk­sze wazony, sty­lowe świece, pude­łeczka ze sło­dy­czami lub cukier­nica.

Stoliczki kawowe - nowoczesny desing wnętrz

Jeśli poszukujesz wyjątkowego dodatku, który podkreśli charakter Twojego salonu warto spojrzeć na wybrane przez nas stoliczki kawowe dopełnione szkłem hartowanym. Trudno o lepszy dodatek, który nada majestatyczności wnętrzu nie ważne czy urządzasz je w przytulnym czy surowym stylu. Szkło hartowane wykorzystywane podczas produkcji stoliczków kawowych jest najwyższej jakości. Dzięki temu nie musimy martwić się, jeżeli nasze dzieci przez przypadek uszkodzą stolik, ponieważ jest to materiał na tyle wytrzymały, że nie będzie po uderzeniu śladu. Jednocześnie stoliczki kawowe, które posiadają taki detal jakim jest szkło hartowane, są ponadczasowe. Stoliczki już od ubiegłego wieku zawsze posiadały szklany element, który nadaje im zupełnie odmiennego charakteru, a jednocześnie sprawia, że są drobnym dodatkiem do wnętrz.

Stoliczki kawowe funkcjonalnym dodatkiem wnętrz

Aranżacja wnętrza pokoju dziennego nie obejdzie się bez tak prozaicznego elementu, jak stoliczki kawowe. Nasze stoliczki kawowe pomimo swoich stosunkowo niewielkich rozmiarów cieszą się wyjątkową funkcjonalnością. Oprócz powierzchni do wygodnego ustawienia kubka smacznej kawy i drobnej przekąski idealnie sprawdzą się jako półeczka na ulubione książki bądź czasopisma. Ponadto kawowe stoliczki idealnie uzupełnią wystrój pomieszczenia, doskonale komponując się z całością. Dodatki i wykończenia w kolorze złota, srebra bądź czerni to ponadczasowe kolory, które perfekcyjnie wykończą nowoczesne meble. Zaś ich geometryczne kształty prostokątów, elips bądź kół wbrew pozorom nadadzą całości nowoczesnego oraz innowacyjnego wyglądu. Co więcej stoliczki kawowe wykonane są z pięknych oraz wysokiej jakości materiałów będących gwarancją zadowolenia na lata.

  • Nasze udogodnienia
Niestandardowe-wymiary-350x350-px(3).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-3-(1).jpeg     Niestandardowe-wymiary-350x350-px-1-(1).jpeg